nejedna z nás přemýšlí, že by se nechala trochu zkrášlit nebo vyrazila do fitness centra udělat něco pro své zdraví.

Udělat si na sebe trochu času se určitě vyplatí, otázka je, které procedury zvolit.

Ideální jsou takové, díky nimž uděláme nejen něco pro zdraví, ale i pro krásu. A pokud ještě vyzkoušíme nějakou netradiční metodu, máme postaráno i o nové zážitky.

Nová metody, splňující vše výše uvedené, mají název VacuShape a Lymfodrenáž. Kdo o nich ještě nic neslyšel, přinášíme pár postřehů z terénu.

Při VacuShape dochází k aktivaci lymfy, díky čemuž se tělo může rychleji a snáze zbavovat metabolických usazenin. Při následné lymfodrenáži je potom aktivovaná lymfa správně usměrněna a odváděna směrem k tříselným uzlinám.

Mírný tlak potom zajistí návrat krve do hlubokého žilního systému a zároveň regeneraci povrchových žil. Spojení VacuShape a lymfodrenáže tedy zvlášť ocení ti, co mají problémy s žilní nedostatečností.

Výborné účinky se dají pozorovat u klientů s otoky nebo u těch, které trápí první příznaky chronické žilní nedostatečnosti. Kdo se bojí, že podobná metoda bude stát balík, měl by si pospíšit a využít jarní akce na nákup vstupů za příjemné ceny. Akce totiž trvá jen do 25. května.

VacuShape si můžeme užít buď v deseti lekcích (1 lekce za 160 Kč), nebo rovnou ve 20 lekcích (1 lekce za 150 Kč), navíc v dopoledních hodinách pondělí až pátek jen za 150 Kč při objednání 10 lekcí, nebo za 145 Kč při objednání 20 lekcí.

Kredit na 10 aplikací na Lymfodrenáž, platný 12 měsíců od zakoupení, pak pořídíme za 990 Kč. A co je malou, ale příjemnou třešničkou na dortu, při jednotlivých procedurách? Nápoj zdarma :-)