Mnoho z nás si přeje stále vypadat mladě a svěže a denně svádí boj s vráskami, ať již těmi, co přinese věk, nebo těmi mimickými. Tlak společnosti je neúprosný a už jen málokdo neví, co to znamená jít na botox. Je ale toto řešení skutečně tak „snadné“ a trvalé, jak se zdá? Opak je pravdou, trvalé řešení tento jed nepřinese, a že se jedná o ne zrovna zdravou alternativu omlazení, o tom nemusí být ani řeč.

Vrásky sice krásně vypne, ale trvalý efekt to nepřinese a je potřeba zákrok opakovat. Tento začarovaný kruh pak vede ke změně mimiky obličeje a ke ztrátě vlastního a jedinečného espritu.

Trvalejší a tedy účinnější možností udržení pružnosti pokožky a tedy oddálení stárnutí pleti nabízí mnoho krémů a sér. Novinkou na bitevním poli mezi pečujícími přípravky proti vráskám je duo kosmetických přípravků od české kosmetické značky Le Chaton – Sérum s Argireline® a emulze Fontaine 24h.

Sérum  s Argireline® obsahuje dva vysoce účinné peptidy – Argireline® (Acetyl Hexapeptide-8) a Leuphasyl® (Pentapeptide-18) a soli kyseliny hyaluronové. Představuje bezpečnější alternativu botolinum toxinu, předchází vzniku vrásek a hluboké vrásky dokáže zmírnit. Na rozdíl botolinum toxinu, který nevratně paralyzuje mimické svaly, Argireline® a Leuphasyl® pouze oslabí svalovou kontrakci, čímž se mimické svaly uvolní. Neobsahuje také žádné syntetické konzervanty ani barviva a emulgátory.

Druhým přípravkem je lehká, dobře roztíratelná emulze Fontaine 24h s bohatým obsahem přírodních čerstvých buněk kiwi, pleť regeneruje, hydratuje a dlouhodobě ji chrání před vlivem škodlivých látek z okolního prostředí. Emulze je určena ženám 25+ pro intenzivní péči o pleť. Nabízí 24h intenzivní hydrataci pleti, pomáhá předcházet vráskám a pleť je po použití zářivá a hebká. Hlavní složkou jsou čerstvé buňky z kiwi, dále obsahuje mnoho vitamínů – deriváty vitaminu E a C a také vitamíny z kozích produktů. Za zmínku stojí i obsah avokádového oleje, extrakt se zlaté chaluhy a další pečující složky.

Zajímá-li vás více informací o těchto produktech navštivte www.zadnybotox.cz. Hledáte-li zdravou a účinnou kosmetiku s originální recepturou ze vzácných složek kozího mléka, navštivte www.lachevre.cz.