Power plate působí díky vibracím na vysoký počet svalových vláken, které během běžného cvičení neovlivníte. Díky power platu navíc zvýšíte svalovou sílu, což se maminkám jistě hodí. Vždyť denně po mnoho hodin na rukou nosíte několika kilovou zátěž. Zpevnit svaly a posílit kostní hmotu byste tedy měly.

Pokud jste po zranění, cvičení na power platu vám pomůže při rekonvalescenci a předejdete tím dalším zraněním. Kromě toho se zbavíte nevzhledné celulitidy a zlepšíte krevní oběh.

Jelikož je jasné, že s malým dítětem na sebe nemáte moc času, je toto cvičení přesně pro vás. Výsledky se dostavují už za pouhých 10 minut. U běžného cvičení takových výsledků dosáhnete až za 1-1,5 hodiny.

Cvičit nemusíte chodit samy, s sebou můžete vzít i kamarádky, které po porodu ještě nejsou. Toto cvičení je totiž vhodné pro všechny, kdo chtějí tonizovat svalstvo, zlepšit svou výkonnost a hlavně pro ty, kteří chtějí vypadat a cítit se lépe.

Jestliže vás power plate moc nezaujal, nebo byste k němu naopak chtěly ještě něco přibrat. Pusťte se i do Vacushape.

Trénink ve VacuShape probíhá chůzí na běžeckém pásu po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit.

Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale zároveň i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži.

V Brně Komín nyní připravili akci nejen pro maminky na mateřské, ale i pro studenty, seniorky a všechny ostatní ženy, které mají čas v dopoledních hodinách, s názvem DOPOLEDNÍ VSTUPY LEVNĚJI.