Jen si takový polštář představte – potah z neuvěřitelně měkké a čisté 100% biobavlny, výplň ze 100% biovlny vytvarované do krásných elastických vlněných chomáčků, která pochází z ekologického chovu ovcí z Francie.

Ovce, jejichž vlna je na výrobu těchto BIO polštářů použita, se pasou volně na horských pastvinách v Normandii a Pyrenejích v rámci ekologického chovu. Žádná chemie. Žádné utrpení s heslem maximalizace zisku za každou cenu. Jen klid, horské louky a ryzí čistota přírody. Tak, jak by to mělo být.

Biovlna použitá na výplň těchto BIO polštářů je s největší péčí ekologicky vyčištěna za použití výhradně biologicky rozložitelných detergentů. Na konci svého životního cyklu je tak vlna kompletně recyklovatelná.

Takový BIO vlněný polštář je pak 100% BIO – nejen na povrchu, ale až do hloubky. 100% biobavlna tvoří potah, 100% biovlna výplň. Jak biobavlna, tak biovlna mají samozřejmě GOTS certifikaci. Biobavlna je navíc certifikována FAIRTRADE.

Spánek na takovém polštáři je lepší – lepší pro Vás a lepší pro svět.

BIO polštáře vlněné pocházejí od prestižního holandského výrobce zn. Yumeko z kolekce BIO ložnice. Nabízí je výhradní dovozce zn. Yumeko pro ČR obchod Bio4Bed, který tak přichází s nejširší nabídkou biotextilních produktů do ložnice a koupelny. V rámci 2 ucelených kolekcí, BIO ložnice a BIO koupelna, naleznete více než 60 produktů. Výběr, který uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. BIO polštáře, BIO přikrývky, BIO povlečení, BIO prostěradla, BIO osušky, BIO ručníky, BIO koupelnové předložky, BIO žínky a mnohé další. Výhradně s certifikací GOTS a FAIRTRADE.

Tak si dopřejte zdravý a přírodou prosycený spánek na BIO vlněném polštáři od Bio4Bed i Vy!