Dovolte, abych Vás s ní seznámila. V náhodě se člověk může seznámit jednak se svým protějškem, jednak sám se sebou ale také jako žena s ženou, či muž s mužem.

Seznamek pro poslední jmenované existuje v České republice stovky. V čem se však naše pohledy zásadně rozcházejí, jsou cíle. V náhodě jde o skutečný vztah a společnou budoucnost ve dvou. Služby, které já nabízím, jsou spojené s prací na sobě sama a s přípravou na opravdový vztah. Dalo by se říct, že i když se v náhodě při našich setkáních skutečně bavíme, cílem není zábava, ale šťastný a spokojený pár.

Večerní akce, které pro všechny skupiny – heterosexuály, lesby i homosexuály připravujeme, jsou spojené s ochutnávkou vína či degustačním menu ve velmi příjemném prostředí. Deset stolů, deset různých vín a deset možných partnerů.

„Ahoj, jsem Tom a mám rád golf“, zní od stolu po prvním cinknutí skleniček. Původně jsem plánovala, že bude mít každý pár na „první očichání“ zhruba pět minut. Ale velmi brzy jsem zjisti la, že to nestačí. Díky atmosféře, kterou se při těchto akcích daří vytvořit, jsou hlavní aktéři téměř k nezastavení. Je báječné pozorovat, jak jsou ona i on uvolnění a jaké příjemné napětí je cíti t ve vzduchu.

Degustace vína pouze pro ženy

3. července se v oné restauraci sejdou samé ženy a budou opět ve dvojicích vychutnávat jedinečná přírodní vína.

Chcete být u toho?

Zdroj: www.nahoda.com