Vystudovala jsem gymnázium pak nástavbu – ekonomika zahr. obchodu a před 4 lety dokončila VŠ finanční a správní bakalářským titulem. Devět let jsem pracovala jako ředitelka firmy Beauty Word, dovozce luxusní kosmetiky na ČR a SR trh a později jsem působila na pozici manažerky u švýcarské firmy La Boutique Suisse.

V létě 2009 jsem založila firmu FOOD2U (www.food2u.cz), která nabízí prodej kvalitních a čerstvých potravin s dovozem až do domu.

Narodila jsem se v Praze, jsem rozvedená a mám jednoho, 15 ti letého syna.

Jsem administrátorkou programu GE Capital bank Život nápadům, který má podpořit ženy, které se rozhodly podnikat. www.zivotnapadum.cz

Současná pozice je stále ještě, udělej si téměř vše sám. Pracuji na vybudování stabilní klientely a vytvoření kvalitního systému dovozu kvalitních surovin klientům domů.

V práci je pro mě nejdůležitější dovézt perfektní zboží a mít spokojeného zákazníka! Vím, je to trochu klišé, to říká každý, ale naopak nejhorší je pro mne, když v den závozu zákazník volá, že něco není třeba úplně v pořádku! To mě vždy velmi mrzí a stále se snažím vymýšlet fungující systém, abych toto minimalizovala! Ale pracujeme s lidmi, a jak se říká, nikdo není dokonalý, i když já se o to usilovně snažím!  :-)

Volný čas = pro mě jednoznačně sport! I když poslední dobou fyzicky pracuji, potřebuji se odreagovat a vyčistit si hlavu!

Mým mottem je – všechno špatné pro něco dobré!!!

Jsem členkou dámského klubu COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB téměř od jeho založení, v té době jsem pracovala ve firmě, která dovážela na český a slovenský trh luxusní kosmetiku, takže jsme s paní Kohoutovou spolupracovali od začátku! Poslední dobou je pro mě fajn potkávat se s ženami, kteří podobně jako já, hájí své místo na slunci a snaží se ten svůj bussines někam dotlačit!!!