Přírodní korejská kosmetika WHAMISA je fermentovaná a bez přidané vody.

KOMBE i WHAMISA jsou k dostání na www.puredistrict.cz.

 

Ženšenový čaj Kombe 

Díky ženšenovému čaji Kombe se vám jarní únava vyhne obloukem a budete mít dostatek energie. Účinek čaje KOMBE je dlouhodobý, ale nastupuje pozvolna. KOMBE brzdí odumírání buněk a zpomaluje jejich stárnutí. Kromě ženšenu obsahuje čaj KOMBE jujubu. Touto unikátní kombinací dochází ke zvýšení účinků. Dohromady obsahují na 180 účinných látek. Jujuba byla dlouhodobě zkoumána a potvrdila se její významná role z hlediska protinádorové aktivity. Také byl prokázán její vliv u onemocnění jater a trávicího traktu. Navíc zabraňuje růstu tukových buněk.

KOMBE 50 ks, puredistrict.cz, 559 Kč

BIO Tonikum Deep Rich

Přípravek, který má vlastnosti séra, vyvažuje pH pleti a hydratuje ji. O čem je řeč? No přece o Tonikum Deep Rich. Je ideální pro suchou, normální a citlivou pleť. Postará se o lepší vstřebání účinných látek dalších přípravků. A navíc jej můžete použít i jako masku. Jak? Po dvoufázovém čištění pleti naneste pár kapek tonika do dlaně a jemně vklepejte na obličej, krk a dekolt. Vrstvení tonika můžete opakovat 5-7 x po sobě, dle potřeby vaší pleti. Výsledkem bude hydratovaná a vyživená pleť podobně jako po aplikaci masky.

Whamisa, puredistrict.cz, 120 ml, 1315 Kč

BIO Tonikum proti lupům a vypadávání vlasů 

Chcete krásné a zdravé vlasy bez lupů? Bezoplachové vlasové tonikum Whamisa stimuluje vlasové kořínky k růstu zdravějších a pevnějších vlasů. Kombinace fermentované rýže, ovsa a sóji vyživuje pokožku, vytváří přirozenou ochrannou bariéru a tím zabraňuje vzniku lupů. Cedr a fazole azuki posilují folikuly a zabraňují padání vlasů. Veganské tonikum také obsahuje mentol a salicyl, které prokrvují pokožku hlavy a účinně zabraňují svědění. Tonikum s pH 5,8 – 6,3 je vhodné na denní užití, nezatěžuje a nemastí vlasy.

Whamisa, puredistrict.cz, 60 ml, 1045 Kč

BIO Dětský sprchový gel

Pokud vaše dítě nebo vy trpíte atopickým ekzémem, pořiďte si veganský dětský sprchový gel Whamisa. Hlavními složkami jsou výtažky z mrkve, rýže a kokosového oleje. Většina ingrediencí je fermentována s laktobacilem, který přispívá k zachování vyváženého pH pokožky a přirozené ochraně kůže.

Whamisa, puredistrict.cz, 500 ml, 985 Kč

BIO Dětský šampón na vlasy 

Dětské vlasy jsou velmi jemné, a proto je myjte veganským šampónem bez obsahu sulfátů, který je vyroben z výtažků z mrkve, rýže a černé sóji. Stejně jako dětský sprchový gel má i šampón praktickou pumičku a je vhodný pro malé i velké. Dobře je snášen u osob s atopickým ekzémem.

Whamisa, puredistrict.cz, 500 ml, 985 Kč

Více produktů naleznete na www.puredistrict.cz.