Kdo? Řeč je o úspěšných ženách MgA. Líbě Drdákové a PharmDr. Lucii Havlíkové, majitelkách značek Pure District, Kombe a Whamisa.

Pure znamená nejen čistý, ale i ryzí, nezkažený, neznečištěný, nefalšovaný, přírodní… A tak vznikl PURE DISTRICT. Místo, kde se jim daří všechna ta výše zmíněná přídavná jména zachovat. Do wellbeing concept store PURE DISTRICT si můžete zaskočit na šálek KOMBE, nakoupit, vyzvednout zásilku objednanou online a hlavně, otestovat WHAMISU, 100% kosmetiku bez chemie!

kosmetika WHAMISA & čaj KOMBE

Co je přivedlo k podnikání s ženšenem? Jak zvládají rodinu a podnikání? A jaktože mají korejské ženy tak krásnou pleť? Odpovědi nejen na tyto otázky nám zodpověděly obě inspirativní dámy v krátkém rozhovoru.

Spoluzakladatelky wellbeing concept storu Pure District: (zleva) Líba Drdáková & Lucia Havlíková

Každá máte jiný životní příběh, jiné vzdělání i zkušenosti. Co Vás přivedlo ke společnému podnikání s ženšenem a korejskou kosmetikou?

Lucia: Může za to můj manžel, který je lékař a obchoduje s Koreou. Při každé návštěvě dostal jako dárek ženšenový čaj. Když jeden otevřel, zjistil že funguje! Společně s Líbou jsme pak vymyslely brand KOMBE, což znamená v korejštině „Na zdraví“.

Líba: Čtyřicet let jsem jako atopik a alergik bojovala s ekzémem. Navíc mám málo známou alergii na kokamidopropylbetain. Náhoda tomu chtěla a kamarádka Andrea nám doporučila v roce 2017 úplnou novinku na evropském trhu, korejskou WHAMISU. Od loňského dubna jsme exkluzivním dovozcem pro český a slovenský trh. WHAMISA je doslova Formule 1 v přírodní kosmetice. Neobsahuje totiž přidanou vodu a je zpracována patentovanou fermentací. A já už opravdu nic jiného nepoužívám, alergie zmizely a ekzém ustoupil.

Obě jste mámy a současně podnikáte. Podařilo se Vám najít rovnováhu mezi mateřstvím a prací? Prozraďte čtenářkám, jak na to.

Lucia: Není to jednoduché. Snažím se naplno věnovat nejen svým třem dětem, ale i sama sobě. Moje rada? Chce to dobru chůvu, na kterou se můžete spolehnout, perfektní logistický plán a samozřejmě podporu manžela. Je to náročné, ale stojí to za to!

Líba: Souhlasím! Kromě toho, že jsem máma pětileté Elly, denně se věnuji našemu obchodu, starám se navíc o divadlo Sklep. Občas máme vystoupení i mimo Prahu, a to je teprve oříšek zkombinovat vše tak, aby byli všichni spokojení. Proto jedu někdy opravdu na doraz. Čtenářkám bych doporučila pít čaj KOMBE. Já tomu říkám, že si každé ráno nasazuji „růžové brýle“. Když si dám šálek KOMBE, tak je den najednou hezčí a mám mnohem víc energie a pozitivní nálady.

Korejské ženy se pyšní jednou z nejkrásnějších pletí, v čem tkví jejich tajemství?

Líba: Je to tím, že si odmala svou pleť čistí, ráno i večer. Korejci se narozdíl od Evropanů věnují čas a peníze prevenci.

Lucia: Krásnou pleť může mít každý. Jak řekla Líba, Korejky si ujíždí na čištění.  Mnoho lidí právě čištění podceňuje a raději investuje do krémů. To je chyba. Špatně vyčištěná pleť totiž urychluje stárnutí. Korejky nepodceňují ani UV ochranu. Neexistuje, aby Korejka vyšla ven bez krému s SPF 50.

Našimi čtenářkami jsou velmi zaměstnané ženy, které často zápasí s únavou, stresem, ale chtějí vypadat a cítit se svěže a krásně. Jaké produkty byste jim doporučily?

Líba: Určitě čaj KOMBE. Protože kromě energie a dobré nálady si KOMBE poradí i se vznikem nových vrásek. Kombinace ženšenu pravého a jujuby také zvyšuje tvorbu kolagenu a chrání před UV zářením. Dáte si jeden šálek KOMBE, druhý a při třetím zjistíte, že jej potřebujete, protože vám chutná a dělá vám dobře.  A co se týká kosmetiky WHAMISY nedám dopustit na dětskou řadu. Používám ji já i Ella. Dokonce jsem zjistila, že dětské bio lotion skvěle regeneruje spálenou pleť od sluníčka. V koupelně mi nikdy nesmí chybět Tonikum Deep Rich. Má vlastnosti séra, aktivuje pleť a zaručí vstřebání účinných látek dalších přípravků.

Lucia: Já miluji naše dvoufázové čištění – WHAMISA BIO Odličovací olej a BIO Čisticí pěnový krém. Samozřejmě musím vyzdvihnou i masky. Anti-age liftingová maska z mořských řas Kelp je prostě geniální, takový lifting bez skalpele. Okamžitě vyhladí vrásky, rozzáří pleť, zmenší otoky, stáhne póry a sjednotí pleť. Určitě se za námi zastavte do kamenné prodejny Pure District. Jsme v samém srdci pražských Vinohrad, v Budečské 11. V PURE DISTRICT si můžete vše osobně vyzkoušet.

Nevíte si rady se svou pletí? Objednejte se na osobní konzultaci. Za dvacet minut můžete mít po problému.

Oběma dámám děkujeme za rozhovor!

Podívejte se na 5 tipů na ženšenové produkty a vyberte si své oblíbené.