jste se po letech potkali.

Skončilo to následujícího rána slovy: “ Ještě si dáváš do kafe 2 kostky cukru? ”

Ano, je možné tuto osobu ze svého života vymazat, ale pokud na ni nemáte žádný vztek a cítíte se osamělá, proč tedy nenavázat na něco z dřívějška?

Několik důvodů, proč nemít černé svědomí po smyslném zážitku s bývalým partnerem/kou:

Víte co vás čeká – nebudete určitě nepříjemně překvapeni, jak tělesně, tak pokud jde o záliby. Nepřihodí se nic při čem byste místo vzrušení měla trapný pocit.

Posílení vašeho sebevědomí – když vidíte, že stále vašeho partner/ku dokážete pořádně nažhavit, je to pořádné posílení vaše ega. Tak proč si to odepřít?

Šance dokončit příběh – poslední společná noc může potvrdit, že rozchod byl tím správným řešením. Byl dobrá milenka, ale měl/a moc nedostatků…

Je si stále o čem povídat – určitě se nebudete nudit a není důvod se nutit do hloupých rozhovorů. V posteli i mimo ni si budete mít co říci.

Máte společné vzpomínky – nezáleží na tom, kdo vztah ukončil, po vášnivé noci nastane naprostá rovnováha.

Můžete být bez starostí – nemusíte si lámat hlavu s tím, jak se co nejlépe připravit na první společnou noc.

Pravděpodobně nebudete mít žádné obavy z pohlavních nemocí – svého partnera totiž dobře znáte.

Noc může být bez následků – pokud právě teď nestojíte o pevný vztah, váš partner by to i po společné noci měl pochopit, ale s někým novým by mohlo existovat příliš velké nebezpečí, že se do vás zamiluje. Dávejte si však pozor, pokud ve vaší hře hraje láska ještě nějakou roli, raději si sex odepřete. Přinášelo by to pouze opět trápení.

Managerka.cz