Výherci se stali: Karla Š., Jitka K. a Jarmila G.. Gratulujeme!

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

 

Úkoly, povinnosti, stres, zodpovědnost… a do toho rodina. Ranní vypravování, příprava svačin, vyzvedávání dětí, práce taxi služby při převozu svých ratolestí na jejich koníčky, domácí úkoly, příprava do školy, večeře, uložení dětí, čas na dodělávání svých pracovních povinností (pokud to domácnost a protějšek dovolí) a…. další den znova.

Připomíná Vám to Váš běžný pracovní den?

Co vyzkoušet v průběhu dne jednu z pestrých variant tyčinek Fit?  Jednoduchou rychlou volbou můžete pro sebe i své děti zajistit spoustu energie, zdravou životosprávu a správnou výživu. Proč nezačít den třeba s vyváženou svačinkou, která zasytí, zajistí postupně a dlouhodobě se uvolňující energii a výborně chutná?!

Müsli tyčinka Fit rozhodně by neměla chybět v žádné aktovce ani kabelce…

Děti jistě ocení tyčinky Fit Fruit s bohatou ovocnou chutí. Díky nízkému glykemickému indexu, jsou výborným zdrojem pomalu se uvolňující energie. Obsahují uhlohydráty, lehce stravitelné bílkoviny pro rychlou regeneraci sil, vlákninu, vitamíny i cenné minerály. Tyčinku tvoří dvě lehké oplatky, které se na jazyku rozplývají. Tyto müsli obsahují minimálně 40 % ovoce, které dodává této lahůdce bohatou, svěží chuť. Zkuste ochutnat třeba Fit Fruit brusinkovou, hruškovou, limetovou, meruňkovou nebo višňovou.

Vy si zase můžete zamlsat třeba na müsli tyčince Fit go v chutné polevě. Je vyrobena z extrudovaných cereálií v kombinaci s kousky ovoce. Dejte si pauzu třeba s jahodovou či rybízovou tyčinkou v jogurtové polevě nebo si pochutnejte na kakaové s kakaovou příchutí. A pokud jste Vy nebo Vaše ratolest na bezlepkové dietě, nezoufejte. Značka Fit go myslí i na tuto skutečnost.

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte balíček pestrého mix výběru müsli tyčinek Fit! Ochutnejte všechny a vyberte si tu, kterou preferujete. Touto vyváženou pochoutkou děti i dospívající nepohrdnou.  A oceníte ji i Vy při rušném pracovním dni!

Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku a zapojíte se tak o možnost vyhrát jeden ze tří dárkových lahodných a zdravých balíčků:

Jakou novinku nedávno představila česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina:

a) Fit PROTEIN

b) Fit Cvičme v rytme

Nápovědu i další informace naleznete na www.tycinkafit.cz.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Soutěž probíhá od 27. 2. do 5. 3. 2018.

Výherci se stanou 150., 250. a 350. správně odpovídající soutěžící. Výherci budou informováni e-mailem. Výhra bude zaslána po dohodě předána osobně nebo zaslána poštou.

Pravidla soutěže