Výherkyní se stala: Marta A. Gratulujeme!

Všem soutěžícím děkujeme za účast soutěže.

 

Stojíte na rozcestí? Nevíte si rady? Potřebujete novou energii pro své podnikání? Novou parťačku? Jste spokojeným zaměstnancem, ale přejete si strávit den mezi inspirativními ženami, které přemýšlejí podobně jako vy? Chcete zjistit kolik žen profesionálek je možné potkat na jednom místě v jeden čas?

Věnujte si 1 den jenom pro sebe. Mentoring day ŽENY SOBĚ 14. 4. 2018.

Celý den se budete moci potkat s tisícovkou zajímavých žen, navazovat profesní kontakty, hovořit o zajímavých tématech, sdílet své zkušenosti, odpočinout si v atmosféře plné ženské energie, věnovat se svému osobnímu růstu, nabít se novými zážitky a poznat nové přátele a 60 inspirativních žen mentorek.

Co Vás čeká?

Až 5 hodin speed mentoringu v jednom dni prostřídají hodinové přestávky. Mentoring Day ŽENY SOBĚ 2018 je nový zážitkový způsob setkávání, vhodný pro odbourávání bariér v komunikaci, rozvíjí potenciál účastnic a učí je profesní networking.

Vyhrajte s Managerka.cz vstupenku na sobotní část akce Equal Pay Day!

Jak se můžete stát výhercem? Registrujte se na webu k odběru newsletteru (V případě, že již jste registrováni, není potřeba se registrovat znovu.) a správně odpovězte na soutěžní otázku:

Kolikátý ročník konference Equal Pay Day se letos v ČR koná?

a) osmý

b) devátý

c) desátý

Nápovědu hledejte zde.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem uvedeným u registrace.

Soutěž probíhá v období od 4. do 8. 4. 2018.

Výhercem se stane 150. správně odpovídající soutěžící. Vstupenka Vám bude zaslána v elektronické podobě.

Pravidla soutěže