Vždyť jde také o jedinečný a nezapomenutelný den.

Vzhled nevěsty by měl být přizpůsoben jejímu životnímu stylu, povaze, oblíbeným barvám a dalším věcem, které jsou jí vlastní. Měla by vyzdvihnout své klady a potlačit nedostatky. Zároveň musí být sama sebou a nedělat ze sebe „cizí“ nevěstu zapadající do určitých škatulek a představ ostatních.

Romantická dívka si může vybrat svatbu na zámku, krásné široké princeznovské šaty, dlouhý krajkový závoj, polorozpuštěné vlasy doplněné korunkou. Konzervativnější nevěsta má o své svatbě jinou představu. Klasický obřad, jednoduché šaty s jemným zdobením, hladký elegantní účes dozdobený perličkami či malou kytičkou.

Posledním typem je slečna, která chce nechat vyniknout svou ženskost, eleganci a originalitu. Vybere si proto zvláštní místo obřadu, úzké krajkové vyjímečné šaty, které si nemůže dovolit každá. Celkový vzhled doladí propleteným sepnutým účesem zdobeným živými květy.

Každá nevěsta je jiná, má rozdílné představy a očekávání. Spousta z nich na začátku netuší, jakým směrem se vydat a kde začít. Proto je práce nás svatebních vizážistek tak kreativní, zajímavá a pokaždé jiná. Jde o to, poznat nevěstu. Ne jen ji vidět v šatech a říci: tyto ano, tyto ne nebo jí odsouhlasit účes, který si přinese na obrázku. Je potřeba ji trochu poznat. Popovídat si o její představě, o obřadu, o ní samotné. Podle toho jí můžeme doporučit šaty, líčení, účes a vše sladit do dokonalého celku, ve kterém se bude nevěsta cítit svá a krásná.

Většina nevěst je ve svůj svatební den nervózní ze stovky různých  věcí. Jejich vzhled  by mezi tyto starosti rozhodně patřit neměl..Berte si milé nevěsty na sebe jen to, v čem se cítíte a na co si troufnete. Chcete být přeci ne jen krásná, ale také si svůj velký den užít. Tak hodně štěstí a dobrou volbu.

Zdroj: ANET svatební studio