Kdo z nás by nechtěl mít valentýnský večer hravý, pestrý a překvapivý. Jak toho docílit? Buď se můžete směle chopit organizace takové události, či můžete svého partnera inspirovat darem přesně s těmito charakteristikami. Skvěle v tomto směru poslouží členství v Klubu Pánů z Ponožkovic, avšak tam věc nekončí.

Hlasité nářky znuděných žen ze všech koutů naší země nedávno přinutily Klub Pánů z Ponožkovic k rázným podpásovým činům. Operace trenýrky vtrhla do kalhot českých mužů jako svěží vítr, či spíše robustní tornádo. Již nikdy nemusíme při pohledu na třísla svého miláčka zívat nudou. Jedinečné sladění ponožek a trenýrek činí už i z obyčejného vyzutí obuvi či vyhrnutí nohavice zahřívací kolo k přehlídce druhé části soupravy. „Na nohou dobré, jakpak jsme na tom asi o úroveň výše?

Za barvu dne svatého Valentýna je často považována červená. My si však s touto jednolitostí dovolíme polemizovat. Který jiný večer v roce by měl pestrý, hravý a pokud možno i příjemně překvapivý, když ne právě Valentýn? Není snad největším nepřítelem lásky nuda? A je snad lepšího nátěru na nudu než nějaké to překvapení?

www.ponozkovice.cz