Výhercům gratulujeme, budou informování e-mailem.

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

 

Přijďte se také pobavit na letní scénu pod Žižkovskou věží na představení Titanic! Vtipná parodie pro dva herce v mnoha úlohách – jsou kapitánem, cestujícími, lodí, ledovcem, hrají, zpívají, tancují…

Naprosto výjimečné příležitosti pro výjimečné herce nabízí s velkým nadhledem, ale i se spoustou hlubších témat podaná rekonstrukce potopení nejslavnější lodi světa.

Gigantická slavná loď, známé události jejího zániku, událost století, velký příběh, stovky a stovky osudů, ledovec, šťastné i nešťastné konce – to všechno nám v této komedii zahrají jen dva herci. Na co potřeboval Hollywood davy statistů a výpravné dekorace, dokážou zvládnout dva čeští mořeplavci s využitím základních divadelních technik imaginace, představivosti a pochopitelně zázraku.

Soutěžte o dvě vstupenky na představení Titanic! Výhra je připravená pro tři z Vás!

Vstupenky jsou na představení Titanic konající se dne 2. 8. 2021 od 19.00hod. na letní scéně Divadla Kalich. Vstupenky není možné vyměnit na jiné představení.

Jak se můžete stát výhercem? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

Kdo je režisérem vtipné parodie Titanic s pány Filipem Blažkem a Miroslavem Vladykou?

a) Lída Engelová

b) Šimon Caban

c) Jakub Nvota

Odpověď najdete na www.divadlokalich.cz.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Soutěž se koná v termínu od 20. do 26. 7. 2021.

Výherci se stanou 150., 200. a 250. správně odpovídající soutěžící. Výherce budeme kontaktovat e-mailem. Vstupenky budou zaslánky elektronicky.

Pravidla soutěže