Výherce byl informován e-mailem.

 

Jedinečnost s nádechem luxusu můžete zažít při láskyplné kosmetické péči s Kosmetikou Capri. Zapojte se do naší soutěže o dvojici produktů značky Le Chaton a dopřejte své pleti přesně to, co si zaslouží.

Soutěžíme o Pleťový krém a pleťový šampon patřící mezi inovované produkty Kosmetiky Capri, které byly vyvíjeny s důrazem na vysokou kvalitu.

Pleťový krém TRÉSOR CRÈME – HIGHTECH LIFTING Le Chaton

  • Tento krém můžeme označit za „must have“, lze jej doporučit těm nejnáročnější ženám, je jedinečný v boji proti vráskám. Ideální je, používat ho dvakrát denně. Ráno a večer na očištěnou pleť. Tento revoluční produkt pleť zklidní a vyživí. Také ji zpevní a rozjasní.
  • Obsahuje řadu aktivních látek. V první řadě kozí máslo, které příznivě působí na pokožku a dodá jí potřebnou dávku vitamínů A a D. Dále směs hydrolyzované ovesné bílkoviny, ATP a niacinamidu v butylenglycolu, který usnadňuje penetraci pokožkou, což je pro vstřebání živin klíčové.
  • Navíc obsahuje důležité látky jako jsou Laminaria Ochroleuca (extrakt ze Zlaté chaluhy) – zklidňuje pokožku, zabraňuje zánětlivým projevům kůže, působí proti stresu pokožky způsobený UV zářením. Spilanthol (extrahovaný z listů a květů Plamatky zelné) – přináší rychlý myorelaxační účinek, který blokuje obličejové kontrakce. Calycosin a Formononetin (z kořene Kozince blanitého) – posilují syntézu kyseliny hyaluronové v pokožce, která tak získává znovu svou pružnost a elastičnost.

Pleťový šampon Le Chaton

  • Tento pleťový šampon je určen k dočištění a prozáření pleti. Pěna je velmi příjemná a čistí do hloubky. Je ideální ji používat vždy ráno a večer před tím, než se pustíte do další péče. Pravidelné a pečlivé čištění pokožky je klíčové pro zdravou pleť a tato pěna zajistí rychlý a efektivní účinek. Dávku šamponu vymačkáte do mističky a vyšleháme pěnu.
  • Štětcem naneseme na pokožku. Navlhčíme si ruce v teplé vodě a jemnými masážními tahy uvolníme nečistoty. Pěnu odstraníme vlhkou kosmetickou houbičkou.
  • Pěna taktéž obsahuje řadu aktivních látek jako je syrovátka z kozího mléka, která upravuje pH pokožky a zároveň pokožku hydratuje. Antioxidanty selen a taurin, které zvyšují odolnost pokožky proti UV záření.

Na jednu z Vás čeká tato unikátní dvojice produktů!

A jak se můžete stát výhercem? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a kosmetika může být Vaše. Hodně štěstí!

Pleťový šampon Le Chaton je možné použít i jako sprchový gel pro citlivou pokožku?

1. Ano
2. Ne

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Výhercem se stane 150. správně odpovídající soutěžící. Výhra bude po dohodě předána osobně nebo zaslána poštou.

Soutěž trvá od 11. do 25. srpna 2022.

Nápovědu najdete na www.kosmetikacapri.cz

Pravidla soutěže