Chcete potěšit svého kolegu a nevíte jak? Máte prostě chuť zažít něco netradičního? Zkuste s námi vsadit na zážitky…

Netrapte se vymýšlením již vymyšleného a vsaďte na odborníky!

Společnost DejToNej se věnuje zážitkům a všemu, co k tomu patří, již od roku 2005. Portfolio čítající cca 400 zážitků je tak široké, že ten správný dárek vybere opravdu každý. Záleží jen na tom, jaký typ zážitků chcete prožít. Máte-li chuť okořenit si den dobrodružstvím, zalovte v sekci Adrenalin, Speciální či Vzduch. Překvapí vás rozmanitost zážitků a vězte, že se vám ještě dlouho budou klepat kolena a úsměv na tváři vám jen tak nezmizíJ. Pokud potřebujete udělat na někoho dojem, určitě si prolistujte sekci Romantické zážitky, kde najdete pobyty na zámku, svůdné masáže, romantické večeře při svíčkách, postel plnou růží, večeři na lodi nebo grilování na Vltavě. Ovšem nejpopulárnější, a tím i nejnavštěvovanější sekcí je u nás kategorie Ulítlýýých zážitků. Napadlo by vás zkusit si třeba Boj o přežití? Bagrování, stát se na chvíli pomocníkem u „hovnocucu“ či si zajezdit a zazávodit pražskými uličkami
v Trabantu, jsou sice blázniviny, ale věřte, že se při nich nasmějete, tím spíš, absolvujete-li zážitek v doprovodu přátel. Tyto zážitky patří již léta k nejoblíbenějším recesním dárkům.

Pro milovníky jídla je tu sekce Gurmán, kde si můžete objednat světoznámého šéfkuchaře až k vám domů, naučíte se profesionální sushi nebo můžete s námi zkusit i ojedinělou hmyzí kuchyni. Klasikou zůstávají zážitkové pobyty, sekce Krása, Masáže, Pohoda a Relax. Věnujete a dopřejete tu nejlepší péči…

Díky velkému množství zážitků, a tím i širokému spektru smluvních dodavatelů, nabízíme i velký výběr motivačních programů pro firmy. Možná již „otřepaná“, bohužel ale velmi často opomíjená skutečnost, že zaměstnance je třeba motivovat, by měla být nedílnou součástí obchodní politiky firem. Loajálním a výkonným zaměstnancem se stane pouze člověk správně motivovaný a opečovávaný. A na to jsme v oblasti zážitků expertiJ.

Nejširší nabídka, ověření smluvní dodavatelé, kreativita a originální nápady jsou to, co k nám neodmyslitelně patří. DejToNej je zárukou, že si svůj dárek opravdu užijete.

Více info na www.dejtonej.cz