která se dá zlepšit maximálně vymýšlením nových poloh, případně nového místa. Proč to ale nezlepšit na nejvyšší možnou míru a experimentovat úplně? Managerka Vám přináší pár tipů, kde byste rozhodně s partnerem měli sex zkusit.

1. Příroda

Ať už jde o akci plánovanou nebo náhlé řešení akutního vzrušení, nebezpečí toho, že vás může kdokoli nachytat či spatřit, vlije do krve adrenalin a vaše vzrušení se ještě víc znásobí. Pokud takovou akci plánujete předem, zvolte raději volnou sukni nebo šaty, kdyby vás opravdu někdo nachytal, pod šaty se dá schovat spousta věcí.

2. Veřejné dopravní prostředky

Léto by mělo být znakem cestování a dobrodružství a co je větší dobrodružství, než když se na partnera nečekaně vrhnete při večerní jízdě autobusem nebo vlakem s tím, že v žádném případě nehodláte čekat ani minutu?

3. Myčka

Proč nespojit velmi příjemné s velmi užitečným? Zvolte si nejdelší program a zatímco kartáče budou čistit Vašeho čtyřkolového miláčka, Vy můžete uspokojit svého dvounohého miláčka, který bude za zkrácení dlouhé chvíle určitě vděčný.

4. Převlékací kabinka

Hodiny a hodiny nakupování, Váš partner už je unavený, otrávený a rozmrzelý a nechce nic jiného, než jít domů. Existuje ale jeden recept, kterým ho přemluvíte ještě na dalších pár minut pro Vás navíc – užijte si v převlékací kabince! Jen pozor na délku závěsů a hlasité steny, přistižení uprostřed toho nejlepšího by asi nebylo nejpříjemnější.

Anička S.