Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

Výhercům gratulujeme!

Všech 5 výherců již bylo kontaktováno e-mailem.

Soutěžte o pět dárkových balíčků s výběrem letních příchutí müsli tyčinek Fit. Léto je tady a je třeba užívat ho plnými doušky! Počasí je příznivé, dny jsou dlouhé a máme tak spoustu času na věci, které během celého roku odkládáme.Dopřejte svému organismu dostatek aktivního pohybu, třeba v podobě plavání, jízdy na kole nebo pěší túry.

Sportovní aktivity nezapomeňte podpořit vyváženým jídelníčkem. Měl by se skládat z několika hlavních jídel, které je třeba proložit menšími svačinkami. Ideálním svačinovým průvodcem Vám v létě budou müsli tyčinky značky Fit od českého výrobce ÚSOVSKO FOOD Klopina.

Tyčinky Fit jsou vyrobené z kvalitních ingrediencí – sušeného ovoce, ovesných a pšeničných vloček, ořechů a nejrůznějších semínek. Toto složení jim zajišťuje vysoký podíl vlákniny, která působí na náš organismus jako blahodárný elixír. Obsahují také cenné vitamíny a minerály, které se hodí každému z nás. Jsou vynikajícím zdrojem postupně se uvolňující energie, kterou je při letních aktivitách často potřeba doplnit. Navíc mají praktické balení, a tak je snadno přibalíte na cesty, do auta nebo i do kabelky.

A jakými letními příchutěmi Vás překvapí? Klasická tyčinka Fit müsli Vás osloví například ve variantě meruňková, hrušková nebo černý rybíz. Tyčinka Fit fruit s výrazně ovocnou náplní skrytou mezi dvěma lehkými oplatkami, se nabízí v příchutích višeň, meruňka, limeta, hruška a brusinka. Intenzivní ovocno-cereální chuť nabízí také přírodní tyčinka Fit Nature či Fit Bio, která je produktem ekologického hospodářství.

Zasoutěžte si nyní o pět dárkových balíčků s výběrem oblíbených müsli tyčinek Fit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí při závěrečném slosování.

Müsli tyčinka Fit Bio je v nabídce v následujících třech příchutích:

a) meruňka, malina, jablko

b) jablko, hruška, švestka

c) meloun, kokos, ananas

Nápovědu a další informace naleznete na: www.fit.eu a www.tycinkafit.cz.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Soutěž probíhá od 23. 7. do 29. 7. 2018.

Výherci se stanou 100., 150., 200., 250. a 300. správně odpovídající soutěžící. Výherci budou informováni e-mailem.

Výhra bude zaslána po dohodě předána osobně nebo zaslána poštou. 

Pravidla soutěže

 

Sponzorem soutěže je ÚSOVSKO FOOD a.s.