Zde se pro vás otevřel svět relaxace s whirlpooly, saunami a masážemi.

Jen co otevřete dveře do wellness, dýchne na vás příjemná vůně a jedinečná atmosféra. V přítmě osvícených zámeckých komnatách na vás čeká široká paleta služeb od privátních saun, přes privátní whirlpooly a masáže, až po wellness pobyty či zážitkové balíčky pro dva.

Odpočinek v soukromí

U privátní sauny můžete zvolit její druh podle vašich představ – například tradiční finskou nebo mírnější variantu, exotickou tropickou saunu. Součástí saunových zón je ochlazovací bazének s vodopádem, který vybízí ke zchlazení rozehřátého těla, útulná odpočívárna a sprcha.  Saunu lze zkombinovat s relaxací ve druhé wellness zóně – ve vířivém whirlpoolu, kde se dají na jednotlivých sedátkách vyzkoušet různé druhy hydromasáží. Součástí privátního whirlpoolu je prostorná sprcha a příjemné posezení. Jedna privátní vířivka je k dispozici pro pár či skupinku přátel, a to až pro pět osob.

Celý prostor whirlpoolů a saun je ozvučen, občerstvení si můžete kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou. Do privátních zón vám obsluha může připravit nealkoholické i alkoholické nápoje, kvalitní vína či šampaňské a občerstvení ze zámecké kuchyně šéfkuchaře Ondřeje Slaniny, který dokáže připravit opravdu vynikající delikatesy.

Tajemství Infinit masáže

Po návštěvě wellness zón jsme se rozhodli prozkoumat i svět masáží, kde se nabízí nepřeberné množství zajímavých technik jako je například indická masáž hlavy, bambusová či anticelulitová masáž, exotická procedura s horkými lávovými kameny či masáž plosek nohou a lýtek. Specialitou wellness centra je Infinit masáž. Jak jsme se dozvěděli, jedná se o naprosto dokonalý styl masáže, který se podřídí vašim přáním a potřebám. Infinit masáž je sestavená přímo na míru tak, aby co nejlépe uvolnila svaly a ulevila zádům či končetinám.

Nejsladší procedurou, kterou v novém wellness centru provádějí, je čokoládové potěšení. Obsahuje speciální oříškový peeling, čokoládovou masáž a zábal do hořké čokolády.

Ve dvou se to lépe táhne

Pokud se chcete nechat s partnerem trochu rozmazlit, vyzkoušejte zážitkové balíčky pro dva, které kombinují privátní wellness zóny s různými druhy masáží či zábalů. Doporučujeme třeba Infinit chateau den, kde váš výlet do světa relaxace začne v privátní sauně, pokračuje v privátním whirlpoolu s lahví dobrého sektu či zážitkové vína a odpočinek zakončíte společnou masáží ve dvou provoněných masérnách. Neváhejte ani minutu a přijďte se s partnerem či s kamarádkou nechat hýčkat těmi nejlepšími odborníky v oblasti wellness.

Více informací o novém wellness centru najdete na www.wellnessnazamku.cz.

Michaela Matějovská