Chceme-li mít navrch před ostatními a posunout se v kariéře výš, je dobré zaměstnavateli nabídnout něco navíc, třeba znalosti ze studia MBA.

Škol nabízejících studium MBA programů je v našich končinách vícero. Protože je na takové studium třeba vynaložit nejen hodně času, energie, ale i financí, měli bychom výběr školy zúžit jen na ty prestižní a prověřené. Pojďme si představit výhody studia MBA na European School of Business & Management.

Zaměření na praxi

Silným argumentem, proč studovat MBA na ESBM je studium MBA zaměřené na praxi. Lektoři zde vyučující působí v mnoha případech na vysokých manažerských postech; jsou to lidé z praxe, nikoli teoretici. Získané teoretické znalosti se tak studenti naučí při studiu MBA využívat a budou je pak moci aplikovat ve svém zaměstnání nebo firmě.

Flexibilita

Pojem flexibilní MBA na ESBM není marketingový tahák, ale další argument pro výběr této školy. Studovat při zaměstnání je náročné, zejména pak časově. ESBM se pyšní profesionální vzdělávací platformou, která nabízí naprostou přizpůsobivost studentům, možnost zahájit studium kdykoli v průběhu roku je velkou devizou.

Kontakty k nezaplacení

Studium programu MBA znamená nejen přísun nových manažerských znalostí, ale také kontaktů, které studenti mohou navazovat jak při výuce, tak na odborných přednáškách či společenských akcích, které škola pořádá. Cílovou skupinou školy jsou střední a vrcholoví manažeři, případně vlastníci firem ve věku 30 až 60 let. Možnost setkání se s podobně zaměřenými lidmi může být velmi inspirativní.

Online studium

Denní forma studia je při zaměstnání naprostý nonsens. Kombinovaná forma studia již přichází v úvahu, ale největší výhody bezesporu představuje online studium. ESBM nabízí online studium mba v kombinaci s interaktivními workshopy. Uchazeči si mohou vybrat mezi úzce specializovanými programy, které jdou více do hloubky, ale i mezi komplexními manažerskými programy, které přináší ucelený pohled. Vybírat lze z 19 MBA specializací!

Pokud Vás studium MBA na European School of Business & Management také zaujalo, neváhejte a přihlaste se, nejbližší termín výuky MBA ZÁKLADNÍHO BLOKU je 13. 4. 2019. Do této doby můžete absolvovat například moduly ze specializace nebo moduly z volitelného bloku.