Zjistěte, kam se vydat na formální či neformální setkání, kde mají nejlepší kávu a kde najdete klid či nejpěknější interiér.

Máme pro Vás hned 10 tipů.


Hotel Golf

Hotel Golf se nachází nedaleko centra Prahy v klidné části Prahy 5. Mají vlastní hotelovou restauraci a bar. V restauraci nabízí českou i mezinárodní kuchyni, ideální místo na oběd či večeři s obchodním partnerem. V lobby baru zase nabídnou vynikající kávu. K dispozici jsou zásuvky, Wi-Fi připojení a také klid. Vhodné na formální i méně formální schůzky.

Hotel dále nabízí pronájem konferenčních místností různých velikostí, jak velkých pro setkání až 200 lidí, tak menších, které využijete například pro workshop. Dále zařízení připravilo speciální nabídku ubytování pro firmy. Kdybyste si chtěli odpočinout, využijte wellness či thajské masáže. Pro hosty je k dispozici parkování.

Buddha Bar

Buddha Bar je hotel nedaleko Staroměstského náměstí s hotelovou restaurací s okouzlujícím interiérem. Doporučujeme hlavně pro formálnější schůzky, počítejte s poměrně vysokými cenami. Siddharta Café nabídne menu, které vzniklo kombinací evropské a asijské kuchyně. Podávají také dobré snídaně, pokud se tedy chystáte na ranní schůzku, stojí za to restauraci zvážit.

Pražírna

Pokud hledáte klidné místo s příjemnou atmosférou nedaleko I. P. Pavlova, setkejte se v Pražírně. Dělá čest svému jménu a nabízí dobrou, čerstvě praženou kávu. Kromě toho zde mají i chutné domácí zákusky, polévky, domácí limonády či víno a pivo z Koutu na Šumavě. V salonku v zadní části je knihovna a když je venku teplo, můžete se usadit na zahrádce.

Cafedu

Cafedu vás potěší klidem a příjemnou atmosférou. Uvnitř je díky velkým oknům dostatek přirozeného světla a sedí se u velkých stolů. Jedná se o studovnu a kavárnu, kterou najdete na Muzeu. Ochutnáte tu dobou kávu a vyberete si ze spousty zákusků. Wi-Fi připojení je k dispozici.

Louvre

Louvre má krásný historický interiér, navíc je přímo v centru města nedaleko Národní třídy. Můžete sem zamířit v jakoukoliv denní dobu, nabídnou vám chutné snídaně, obědy i večeře, ale také zákusky a dorty. Jelikož je podnik velký, na pracovní schůzku tu budete mít dostatečný klid.

Na břehu Rhony

Podnik inspirovaný Francií u zastávky Výtoň, kde vám nabídnou skvělá vína a francouzské menu, včetně specialit jako jsou ústřice, paštiky a quiche. Připravují také dobrou kávu. Ceny jsou trochu vyšší, ovšem zaslouženě. Obsluha je špičková, interiér moc pěkný, Wi-Fi rychlá. Doporučujeme udělat rezervaci, protože jde o velice oblíbené místo.

Wine Food Market

Italské bistro, které najdete nedaleko Strakonické, na Dejvicích a v Průhonicích. Opravdu dobře se tu najíte, navíc nemusíte na jídlo čekat dlouho. Obsluha formou bufetu je svižná a potěší každého, kdo nerad ztrácí čas. Samozřejmostí je i výborné italské víno a káva.

Kavárna Lucerna

Krásná kavárna s prvorepublikovým interiérem a výhledem na pasáž. Je tu velice příjemná atmosféra, nejspíš také zásluhou milé obsluhy. Nabízí dobrou kávu, víno i tradiční zákusky. Kavárna Lucerna je prostorná, a tak zde určitě najdete klidný koutek, kde s partnerem proberete vše důležité.

Grand Café Orient

Grand Café Orient najdete v samém srdci města v prostorách kubistického domu U Černé Matky Boží, podle majitelů jde o jedinou kubistickou kavárnu na světě. V menu na vás čekají tradičnější i moderní pokrmy. Ochutnáte tu luxusní kávu či dobré víno. Ceny vzhledem k lokalitě navíc nejsou nijak závratné.

La Degustation Bohême Bourgeoise

Michelinská restaurace ideální pro formální schůzky s váženými obchodními partnery. Podnik se nachází na Praze 1 v ulici Haštalská. Nabízí propracované menu inspirované posledními trendy v kulinářství i tradičními českými pokrmy. Lze přiobjednat také vinné párování nebo nealkoholické párování.

Zdroj obrázku: Matej Kastelic / Shutterstock.com