Je to kousek spodního prádla, bez kterého se v dospělosti zkrátka neobejdeme.

Jaké jsou aktuální módní trendy a čeho se vyvarovat?


V jednoduchosti je krása

Jaro je konečně tady a do léta už zbývá jen pár týdnů. Stále častěji nosíme větší výstřihy a průsvitné blůzky. Pokud jste si tuto módu oblíbila, pak vězte, že spodní prádlo by mělo kopírovat svrchní oblečení. Velký trapas je černá podprsenka pod světlou blůzkou. Podprsenka a kalhotky by měly mít stejnou barvu, nebo alespoň podobnou. A především není třeba velké okázalosti. Stále totiž platí, že v jednoduchosti je ta opravdová krása.

K barvám, které patří mezi stálice, řadíme nejen osvědčenou bílou a černou, ale také červenou, fialovou, modrou a různé odstíny růžové. Velmi oblíbené jsou kombinace černé a bílé, světle a tmavě modré, šedé a růžové. V módě jsou také bezešvé košíčky zdobené zajímavými vzory.

Push-up efekt a velký výstřih

Střihy jsou opět vhodné pro všechny ženy, zejména pak ty, které touží po hlubokém dekoltu. Bezešvé košíčky jsou navíc mimořádně praktické, protože podprsenka bude maximálně diskrétní i pod letními šatičkami. A pozor, podprsenky mají prosvítat, vykukovat, ale vše pouze decentně. Zkrátka podprsenky nemusíme zcela schovávat. Stačí jen trochu rafinovaně poodhalit kousek krajky nebo košíčku.

Velkým trendem je černá krajková podprsenka, která je vidět ve výstřihu.

Krajka a zase ta krajka

Krajka patří mezi nejoblíbenější materiál nejen ve spodním prádle. Ovšem právě u kalhotek a podprsenek hraje doslova klíčovou roli. Dává spodnímu prádlu nádech romantiky a dokonale podtrhuje ženskost. Ještě nemáte krajkovou podprsenku? Je nejvyšší čas si alespoň jednu pořídit.

Dbejte především na kvalitu a pohodlí

Je jedno, zda se držíte módních trendů, nebo jste v tomto ohledu spíše konzervativní. Vždy je nejdůležitější, abyste se v podprsence cítila příjemně. Pokud máte velká prsa, vsaďte na podprsenku bez výztuhy s kosticemi, nebo bez. Především dbejte na to, aby ramínka byla dostatečně široká.

Pro menší ňadra jsou vhodné podprsenky s push-up efektem. Ty jsou doslova k nezaplacení, neboť vám vykouzlí dekolt snů, ať máte prsa jakákoliv. Navíc prsa krásně vytvarují. A samozřejmě nesmrtelné jsou také podprsenky s odepínacími ramínky, které jsou maximálně diskrétní a perfektně se hodí k tílku i k šatům. Nechte se inspirovat a nezapomeňte, že jedna ani dvě podprsenky rozhodně nestačí. Obohaťte svůj šatník o jednobarevné i výraznější modely.