Všechny tyto dny měly jedno společné: oči nám planuly očekáváním, jaké dostaneme dárky. I v dospělosti v nás radost z dárků zůstává – a platí to nejen pro ženy, ale i pro muže. I ti milují překvapení! Udělejte radost mužům ve svém okolí a inspirujte se našimi nápady, jak je potěšit.

Neotřelé tipy, čím překvapit muže

Překvapte kluky a muže něčím, co jim po zbytek života utkví v paměti. Poradíme vám, co jim vykouzlí úsměv na tváři a vlije vzrušení do žil.

Polechtejte jeho chuťové buňky

Láska prochází žaludkem. Tato otřepaná fráze má v sobě velký kus pravdy. Uvařte svému partnerovi jeho oblíbené jídlo nebo mu připravte slavnostní menu. K dobrému jídlu nesmí chybět kvalitní bílé či červené víno, popřípadě pivo z limitované edice. Pokud si v kuchyni příliš nevěříte, objednejte stůl v útulné restauraci s romantickou atmosférou. Večer zakončete v ložnici a užijte si vzájemnou intimitu.

Vstupenky na koncert a fotodárky udělají radost

Ve své blízkosti máte nejen partnera, ale i mužské členy rodiny, přátele a kolegy. Zamyslete se, co by komu udělalo radost. Muže potěší koš plný slaných a sladkých dobrot nebo lístky na fotbalový zápas, rockový koncert či festival. Vytvořit můžete také fotodárky a dopis s poděkováním a vzpomínkovými předměty. Co takhle vložit do obálky pohlednice z cest, vstupenky z koncertů a další propriety nasbírané během doby, co se znáte?

Adrenalinové zážitkové dárky

Většina mužů potřebuje jednou za čas pořádnou dávku adrenalinu. Velkou radost jim uděláte jízdou ve sportovním vozu se zkušeným instruktorem, jízdou v terénní čtyřkolce, střelbou z armádních zbraní, tandemovým seskokem, pilotováním letadla a akrobatickým letem. Klidnější povahy ocení pobyt v pivních lázních s ochutnávkou piv, večeři od věhlasného kuchaře či prohlídku palírny.

Stylové oblečení a vlastnoručně navržené dárky

Pokud znáte velikost oblečení obdarovaného muže, nakupte mu kousky v jeho stylu. Popusťte uzdu své kreativitě a objednejte příteli, manželovi, synovi, tátovi, dědovi nebo kolegovi trička pro kluky a trička pro muže. Můžete si vybrat trička s navrženými motivy nebo si nechat potisknout trička vlastním motivem. Domluvit se dá na všem – na vtipných i děkovných motivech, fotografiích a obrázcích.

Jaké dárky neurazí, ale ani nenadchnou?

Z tváře obdarovaného okamžitě vyčtete, jestli jste se s dárkem trefili nebo ne. Muže zklamete dárky mimo jejich vkus. Šlápnout vedle můžete s parfémy, spodním prádlem, „putovními“ dárky s prošlou expirací, živými zvířátky a kurzem na hubnutí. Dávejte mužům to, co byste sami chtěli dostat, ale zároveň zohledněte jejich povahu a zájmy. Žertovné dárky darujte jen mužům, u kterých jste si jisti, že se jim zasmějí a neurazí se.

Moment překvapení je to nejhezčí, co nastává po rozbalení dárků. Nezřídka se v očích kluků a mužů objeví slzy radosti. Obdarujte je zážitkem, pobytem, pochutinami nebo oblečením s potisky a vychutnejte si okamžik, až dárky od vás rozbalí!