Už naše babičky věděly, že cibule je zázračná, a že ve fazolích je síla. Cibule obsahuje síru, fazole zas bílkovinu. Pro naše vlasy neexistuje nic lepšího.

Vlasový opravář to je nově vyvinutá Cibulovo fazolová vlasová řada zaměřená na podporu růstu vlasů, regeneraci poškozených vlasů, suchých vlasů bez lesku a regeneraci roztřepených konečků.

Najdete v ní kompletní sadu 6 pečujících přípravků s aktivními látkami AKOSKY® AZUKI, CRESSATINE®, KARKADE, INCA INCHI®, JAGUAR®C-17, s obsahem kofeinu, panthenolu, vaječného žloutku, rakytníku a extrakty z cibule a fazole Adzuki.

„Někdy chvíli trvá, než si vlasy zvyknou na organickou kosmetiku. Výsledek pak ale stojí za to. Buďte trpělivé a za pár měsíců, maximálně za půl roku budete mít hustou hřívu. Vaše vlasy budou pevné, zdravé a lesklé,“ takto představila účinky vlasové řady Vivien Nagy, Produktová manažerka Havlíkovy apotéky, která s nápadem na ucelenou vlasovou řadu z cibule a fazole přišla.

Jak by měla ideální péče o vlasy vypadat? „Péče se skládá z 6 kroků. Nejprve nanesete šampon, pak masku, kondicionér (každý z těchto 3 přípravků je potřeba opláchnout) následuje krém na vlasy, sérum na růst vlasů a olej na konečky (ty se neoplachují),“ vysvětlila Kristýna Dlouhá, specialistka na produkt.

Krok za krokem

1. Základem péče je šampon. Receptura Cibulovo fazolového šamponu se liší podle odstínu vlasů. Šampon pro světlovlásky obsahuje heřmánek, který podporuje světlou barvu vlasů. Šampon pro krásky s tmavými vlasy je nabitý ořešákem královským, který zvýrazní jejich tmavý odstín. Oba šampony zajistí lesk, zdraví a především rychlý růst vlasů. Cena: 418 Kč za 200 ml. Na šampon navazují další produkty, které jsou jednotné bez ohledu na barvu vlasů.

2. Cibulovo fazolová vlasová maska, která díky obsaženým olejům a extraktům dodá během 15 až 20 minut vlasům potřebou výživu a hloubkově hydratuje. V případě mastných vlasů doporučujeme aplikovat před šamponováním, v případě suchých vlasů po. Vlasy jsou pak plné síly a objemu. Cena: 461 Kč za 150 ml.

3. Cibulovo fazolový vlasový kondicionér pro zlepšení kvality vlasů a usnadnění rozčesávání. Regeneruje poškozené a lámavé vlasy. Cena: 408 Kč za 150 ml. Všechny tyto 3 produkty je potřeba opláchnout.

4. Před tepelnou úpravou vlasů je ideální nanést Cibulovo fazolový vlasový krém, pro zacelení vlasu a nádherný lesk. Krém má navíc fixační schopnost. Neoplachuje se. Cena: 198 Kč za 30 ml.

5. Nejbohatším produktem na ingredience je Cibulovo fazolové vlasové sérum proti padání vlasů a na podporu růstu nových, zdravějších vlasů, ale třeba i řas či obočí. Vlasy jsou pak pevné a vyživené. Nanáší se do vlhkých vlasů před fénováním. Cena: 448 Kč za 30 ml.

6. Konečným produktem je Cibulovo fazolový olej na konečky vlasů, hodí se na suché, poškozené vlasy a roztřepené konečky, chrání a regeneruje vlas. Nanáší se do suchých vlasů a je určen pro každodenní péči. Cena: 186 Kč za 10 ml.

_ _ _

HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTÉKA

Síla je v přírodě, která nás obklopuje. Při výrobě kosmetických produktů čerpá Havlíkova přírodní apotéka z čisté přírody, respektuje ji a snaží se od ní poučit.  Jednotlivé produkty jsou plné bylinek, které jsou pěstovány v eko-zahradách. Při návštěvě všech prodejen v Praze a v regionálních městech Česka i Slovenska je každá zákaznice vážená a je jí věnována maximální pozornost a péče.

Jsi krásná a jedinečná i bez kosmetiky, protože ses taková narodila,“ to si o Vás myslí Havlíkova přírodní apotéka. S láskou www.havlikovaapoteka.cz