Kosmetické opalování – Zdravá alternativa opálení s péčí o pleť

Snědou pokožku získáte sluněním na pláži či pobytem v solarii, ale v obou připadech jdou zdravotni následky v rámci poškození pokožky. Proto mnoho lidí, vyznávající kult opálené pokožky, hledají zdravější alternativy opalování.

Jedná se o patentovaný systém automatických samoopalovacích kabin Provocative Beauty. Díky jednorázovému nástřiku docílíte dokonalého bronzového opalování. Renata Langmannová, Česká Miss 2006, se stala tváří Provocative Beauty a jak sama uvedla., bronzového efektu využívá  hlavně na přehlídkách či na společenských akcích „Mám ráda opálený vzhled, ale v současné době si z důvodu stárnutí pokožky dávám pozor na opalování jak v soláriu, tak na sluníčku“ dodává Langmannová, „nástřik Provocative Beauty je tedy pro mě skvělou a hlavně zdravou alternativou, jak být neustále krásně opálená“.

Jak to funguje?

Systém Pro-B v průběhu celého opalování neustále monitoruje každý centimetr vašeho těla tak,aby bylo zajištěno nasprejování správného množství samoopalovací tekutiny. Samoopalovací proces spolu s předehřátím pokožky v kabině Pro B trvá necelých pět minut, samotný nástřik trvá 40 vteřin.

Samoopalovací kabina je plně automatická a vždy Vám ve zvoleném jazyce podle Vaší národnosti říká, co mate dělat. Pouze vstoupíte, zmáčknete tlačítko, podlaha se začne pomalu otáčet a na vaše tělo je speciálním postupem nanesen samoopalovací nástřik.

Výsledkem je  rovnoměrné, dokonalé opálení s přirozeným odstínem. Intenzita opaleni je srovnatelná s 5 návstěvami soláira

Ve srovnání se samoopalovacími produkty či ručním nástřikem má Provocative Beauty mnoho výhod.

Díky dlouholetému výzkumu ve složení nehrozí vdechnutí samoopalovací látky jako u většiny ručních nástřiků. Navíc tekutina se nelepí a má velmi příjemnou vůni.

Automatická kabina zajistí, aby Vaše opálení bylo vždy perfektní a rovnoměrné, vyvarujete se tak chyb způsobených lidským faktorem. Nezanedbatelnou výhodou je i naprosté soukromí během samoopalovacího procesu.

Více na www.provocative-beauty.com

Renata Langmannová, Česká Miss 2006 a úspěšná česká modelka, se stala ambasadorkou značky Provocative Beauty. Jedná se  o nejnovější pulzovní technologii opalování bez UV záření. Zdravá alternativa opalování formou sprchy bez obsahu parabenů, navíc doplněnou vitaminy a speciálními látkami proti stárnutí Vaší pokožky.

Renato, jaký máš vztah k opalování?

Mám ráda opálený vzhled, ale z důvodu rakoviny kůže a stárnutí pokožky si dávám pozor na opalování jak v soláriu, tak na sluníčku. Vyzkoušela jsem různé samoopalovací prostředky, ale nikdy jsem nebyla spokojena. Vadilo mi nerovnoměrné opálení, nepřirozený vzhled pokožky, často nepříjemná vůně… Nástřik Provocative Beauty je tedy pro mě skvělou a hlavně zdravou alternativou, jak být neustále krásně opálená, což je při mé práci velkou výhodou.

Co tě překvapilo u Provocative Beauty?

Jak pohodlné a rychlé opalování může být… Kabina je plně automatická, mám ráda předehřátí pokožky a příjemnou aplikaci, které je jako jemná sprška. Jedná o rovnoměrné nanesení a tedy rovnoměrné opálení. Barva mé pokožky je zcela přirozená a přitom dokonale snědá. Navíc je skvělé, že si můžete zvolit odstín opálení.

Zdroj: www.provocative-beauty.com