Bude pro vás zárukou zdravé a zářivé pleti, jelikož obsahuje produkty pro čištění i pro následnou péči hodící se na letní období. Cena cestovního balíčku je 572 Kč včetně kosmetické taštičky. Zamilujete si ho pro sebe.

Je vhodný i jako dárek pro jedinečné ženy, které si dovolenou bez Apotéky neumí představit, ale i pro ty, které chtějí Apotéku poprvé vyzkoušet.

Produkty v balíčku:

Pečující a čisticí Ranní maska 10 ml
Něžný krém 10 ml
Kapka rosy 30 ml
Hebká tvářička 30 ml
Porcelánová panenka 15 ml
Andělská tvář 10 ml

Pečující a čisticí Ranní maska vaši pleť dokonale nastartuje do nového dne, dodá vitaminy, vyživí a účinně hydratuje, čímž pleť získá na jasu a zdravém vzhledu. A to vše během pouhých tří minut. 1. minuta čistí, 2. minuta vyživuje a hydratuje, 3. minuta uzavírá póry. Maska je plná vzácných olejů jako je rozmarýnový, levandulový, konopný, slunečnicový.

Něžný krém obsahuje účinné složky, které pleti dodají komplexní výživu a péči. Makový a mandlový olej dodá pokožce vitamíny a minerály a chrání před vnějšími vlivy okolí. Kombinace těchto účinných složek napomáhá k hydrataci pokožky, zlepšení celistvosti a zmírňuje citlivost pleti. Obsahuje rakytník, mateří kašičku, bambucké máslo, makový olej.

Kapka rosy je osvěžující odličovací voda s jemnou lotosovou vůní pro všechny typy pleti. Jemné nedráždivé složení této vody efektivně odstraňuje make-up, nečistoty a prachové částečky. Pleť je svěží a čistá. S obsahem extraktu z kopřivy dvoudomé a Pentavitinu®, který stimuluje klíčové geny kožní bariéry. Pokožka si tak udržuje hloubkovou hydrataci, a to až po dobu 72 hodin. Jeho unikátní molekulární stavba má schopnost hloubkově hydratovat pokožku, posílit její bariérové funkce, zjemnit povrch kůže, a to při pravidelném používání již po 2 týdnech.

Hebká tvářička je ta nejjemnější forma odlíčení pro vaši tvářičku. Na noc pleť vyživí a vyčistí póry, bez toho, aby je ucpávala. Po odlíčení je pleť rozzářená a jemná, zbavená všech nečistot i make-upu. Masku stačí omýt vodou či jemným vatovým tamponem. Obsahuje bambucké máslo, meduňkový extrakt.

Porcelánová panenka představuje šetrný enzymatický peeling s aktivními látkami Peelmoist™ s enzymy z papáji a Seboxyl® s antioxidačními účinky. Večerní péče pro všechny typy pleti (včetně citlivé). Peeling se postará o odstranění odumřelých buněk. Výsledkem je šťavnatá a sametová pleť.

Andělská tvář – noční emulze pro andělsky hebkou tvář a vyhlazenou pleť. S obsahem extraktu z hlíz brambor, kyselinou hyaluronovou a mateří kašičkou tvoří dokonalo kombinaci pro zachování svěžího vzhledu. Napomáhá k hloubkové hydrataci a zlepšení celistvosti pokožky. Obsahuje mateří kašičku, extrakt z hlíny brambor, meduňkový extrakt, levanduli, bambucké máslo, kyselinu hyaluronovou.

Všechny produkty nakoupíte na www.havlikovaapoteka.cz.