Takže pokud jste z těch, co hledají ospravedlnění, proč musí jít nakupovat nové oblečení, jedno by tu bylo. Podzim je tu!

Samozřejmě, že aby žena vypadala šik, nemusí nosit všechny nejmódnější kousky. Stačí si do šatníku obstarat must have kousky. Malé černé, bílou košili, černé kalhoty, padnoucí sáčko a to vzájemně kombinovat s několika málo dalšími kousky. Čas od času je potřeba pustit do šatníku i nějaký ten nový kousek a udělat si radost.

Potěšte se také tento podzim! Co je tento podzim šik?

Barvou tohoto podzimu byla vyhlášená červená. Pořiďte si tak něco nového v této zářivé barvě. Červená lze krásně kombinovat s černou, bílou, či hnědou ve všech odstínech. Pokud ale červenou přliš nemusíte, sáhněte po jakékoli barvě, která vám sedne k pleti.

A co si pořídit?


šaty Promod, kabát Esprit, svetr H&M, šaty Esprit, halenka Esprit

V podzimních dnech myslete hlavně na to, aby vám bylo teplo, proto se zaměřte na kabáty, bundy a svetry. Nezapoměňte, že přesto, že je venku zima, můžete oblékat sukně i šaty. Jen je vhodnější vybírat z teplejších matriálů jako je například úplet.

Podzimní oděvy můžete vždy oživit doplňky v podobě šátků a šál a pochopitelně i bižuterie. Vsadit můžete také na extravagantnější boty.

-MM-