Apotéka se vždy zaměřovala především na své originální receptury a vysoce kvalitní výrobu, a nebylo tudíž tolik prostoru a času na nejmodernější technologie. To se ale změnilo.

Po otevření nových webových stránek jako by na Vás sálala svěžest přírody a bylinek i čerstvost produktů. Apotéka si dala za úkol přenést osobní přístup, na který jsou zákaznice zvyklé z kamenných prodejen, právě sem.

Co vše na novém webu najdete?

Za Apotékou stojí řada nápadů a lásky. O vzniku Apotéky, o dodržování kvality, o hlavní filozofii se zákaznice a zákazníci dočtou v sekci O Apotéce. Navíc se zde dozvědí, co je hlavní inspirací a vizí firmy.

V sekci Herbář je popsáno 109 ingrediencí, které se při výrobě produktů Apotéky používají a také jednotlivé popisky využívaných látek. Zákazník má tak možnost přečíst si, na co je dobrý chmel, cibule, brusinka a další dary naší přírody. Nebo si může jednoduše nastudovat, co je to například aktivní látka Pentavitin a jak funguje. Herbář je skvělá studnice informací.

Více přehledá je teď nově sekce Prodejny. Je zde mapka všech kamenných obchodů v Česku a na Slovensku. K dispozici je samozřejmě otevírací doba a telefonní čísla.

Sekce Žurnál je vlastně takový „blog“, ve kterém jsou a budou pravidelně představovány produktové novinky, tipy, rady a kosmetická doporučení v souladu s přírodou.

Největší částí celého webu je eshop se všemi produkty, které jsou aktuálně skladem. Jsou rozděleny do přehledných kategorií, takže si lze jednoduše vybrat, které produkty jsou určeny pro péči o pleť, tělo, vlasy, nebo třeba pro muže. Zároveň na žádosti zákaznic byla vytvořena kategorie Nejoblíbenější s těmi nejžádanějšími produkty, které jsou inspirací nejen novým klientkám.

Apotéka se i na dále věnuje vývoji, výzkumu a výrobě těch nejkvalitnějších organických produktů. V roce 2020 bude na trh uvedeno několik nových řad produktů, které budou na webových stránkách postupně představovány a samozřejmě budou k dispozici k objednání.

Apotéka má v současné době 16 kamenných obchodů v Česku a na Slovensku, ve kterých je k dispozici stejný sortiment produktů jako na webu - www.havlikovaapoteka.cz