kterou ještě po cestě sníte. Místo oběda si mezi poradami rychle dopřejete bagetu a protože to nestačí, ke kávě si dopřejete nějakou tu čokoládovou dobrůtku. Večer pak hladová padnete únavou na gauč a sníte, co do vám lednice vydá. A kila přibývají… a vy se cítíte hůř a hůř.

Tomu je potřeba učinit přítrž. Jenže jak, když váš pracovní den vám neumožňuje strávit několik hodin přípravami jídla do krabiček?

Právě pro vás je nejvhodnější bílkovinná dieta. Je nejen velmi účinná, ale i rychlá a hlavně bezpečná.

Poděkovat za ni můžeme doktoru Blackburnovi, který v roce 1973  formuloval protokol Protein Sparing Modified Fast („bílkoviny šetřící modifikovaný půst“) a položil tím základ ketogenních diet.

Díky proteinové dietě se ve vašem těle začnou spalovat tuky, ale svalová hmota neubude. Při proteinové dietě tělu dodáte vysoce kvalitní bílkoviny, snížíte příjem sacharidů a navíc budete muset zvýšit konzumaci vybraných druhů zeleniny.

Díky omezenému přísunu sacharidů, bude vašim hlavním zdrojem energie zásobní tuk. Této změně metabolismu se říká ketóza. Během tohoto procesu se vytvářejí ketolátky, které tlumí pocit hladu a navozují pocit dobré nálady. Spolu s tím se vám začne navracet ztracená energie a vy se budete divit, jak jste bez ní mohly fungovat.

Patnáctidenní bílkovinná dieta PROTICARE® firmy Life Factory je jako šitá na míru. Všechna instantní bílkovinná jídla z tohoto programu zajišťují redukci tělesné hmotnosti na úkor tukové a nikoliv svalové tkáně. Rovněž podporují udržení již redukované hmotnosti.

Pokud přesně dodržíte všechny tři fáze, z nichž se dieta skládá, je výskyt obávaného jojo efektu téměř vyloučen a už během 15-ti dnů spolehlivě dosáhnete požadované redukce váhy.