Výherci budou informováni e-mailem.

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

Získejte mycí mléko a tělové mléko plné lásky a něhy z řady BIORGANIC. Oba produkty se dokonale postarají o to, aby vaše pokožka byla sametově hebká a stále svěží. Oba byly pečlivě vyvíjeny a vyráběny v Česku. Jsou organické, veganské a zároveň vysoce kvalitní a funkční.

Při jejich používání se ženy cítí být samy sebou a v souladu s přírodou. Produkty obsahují unikátní látku BIOLIN P podporující přirozenou mikroflóru i ochranu.  A dále pak vzácné přírodní oleje, které zjemňují a zvláčňují pokožku.

Zapojte se do naší soutěže a získejte jedinečnou dvojici produktů:

Mycí mléko poskytující pokožce jedinečnou péči. Mléko šetrně a zároveň efektivně odstraňuje nečistoty. Pokožku chrání před nepříznivými vlivy, hydratuje a zanechává ji hedvábně jemnou. Toto mycí mléko je vhodné pro každodenní péči o citlivou pokožku. Obsahuje BIO šípkový extrakt, BIOLIN P a jemné čisticí složky.

Tělové mléko chránící pokožku před dehydratací. Mléko podporuje přirozenou strukturu pokožky a vyživuje ji. Obsahuje vzácné přírodní BIO oleje, a to švestkový a arganový, které se krásně vstřebají do pokožky. Je ideální pro citlivou pokožku. Kromě BIO olejů obsahuje BIO šípkový extrakt, BIOLIN P, přírodní squalan, vitamín E a jemné čisticí složky.

Oba tyto čistě přírodní produkty je ideální používat každý den. Nejprve je samozřejmě potřeba aplikovat mycí mléko při sprchováni či koupeli, následně pokožku osušit a na závěr do ní vmasírovat tělové mléko. Vaše pokožka pak bude hedvábně jemná, hydratovaná a vyživená. A vy budete přirozeně krásná.

Na 2 výherkyně již čeká překrásný balíček s dvojicí těchto láskyplných kosmetických produktů.

Jak se zapojit? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

Kromě Mycího mléka a Tělového mléka obsahuje řada Biorganic také další 3 produkty, mezi kterými najdete:

A) Intimní mycí emulzi, Intimní čisticí olej a Hydratační mist

B) Intimní mycí emulzi, Hydratační mist a Pěstící krém

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Výherci se stanou 150. a 250. správně odpovídající soutěžící. Výhra bude po dohodě předána osobně nebo zaslána poštou.

Soutěž probíhá od 12. do 18. září 2022.

Nápovědu najdete na www.oncle.cz.

Pravidla soutěže