Ve dnech 7. a 8. 9. 2012 bude probíhat tradiční 14. Mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA 2012 JARO v Praze v nových prostorách PVA Expo Praha – Letňany.

Veletrh provází opět bohatý program, který je již léta v centru zájmu návštěvníků.

Podzimní část veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA doprovází Česká mistrovská soutěž v make-upu (představí Šarm tanečního parketu) a Mistrovství ČR a Mezinárodní mistrovství v Nail designu s postupem na prestižní soutěž v Düsseldorfu 2013, největší soutěž napříč kadeřnickým světem „life“ na podiu INPSIRACE 2013 o stotisíc korun českých, soutěž v péči o nohy, juniorské soutěže v designu, soutěž produktů BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD. Kdo chce být „in“ nenechá si ujít trendy značek Estée Lauder (by Pavel Bauer), Artdeco, Arabesque nebo např. „stage air make-up, moderní prodlužování vlasů nebo řas či naopak depilační programy. Jednotlivá představení prolínají značkové módní přehlídky.

Dále je možné navštívit odborný salónek, ve kterém se můžete i něčemu přiučit. Odborný program je složen z řady přednášek a seminářů, kde se návštěvníci zábavnou i poučnou formou seznámí s principy masáží, aromaterapie, aplikace kosmetiky a jejích účinků, s přednostmi i riziky postupů při plastické chirurgii, modelaci postavy, obličeje i dalších metod. Informace získáte od renomovaných lékařů, školitelů i odborníků z nejvýznamnějších oborových sdružení a škol, jako jsou Dexter Academy, Unie kosmetiček, Česká podiatrická společnost, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace aromaterapeutů a další sdružení. Těchto přednášek a ukázek se účastní mnoho desítek návštěvníků.

Více informací o veletrhu a nápovědu k soutěži naleznete na www.worldofbeauty.cz

Co můžete vyhrát?

1. cena – dárkový kosmetický balíček od Balneo Trade + 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012
2. cena – 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012
3. cena – 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012

* Výhry dodala:

- firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 7. – 8. 9. 2012

Staňte se fanouškem na facebooku (pokud nemáte účet na FB, registrujte se na webu k odběru newsletteru) a odpovězte na soutěžní otázku:

Při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 7. – 8. 9. 2012 v Praze v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční finále 3. ročníku oblíbené soutěže napříč kadeřnickým světem INSPIRACE 2013. Na jaké téma budou tentokráte soutěžící tvořit?

a) RED BOB

b) LOLITA

c) KONTRASTY

Soutěž probíhá v období od 9. 7. do 22. 7. 2012.

Své odpovědi zasílejte na  soutez@netwebs.cz spolu se jménem registrace.

Bez registrace na FB nebo registrace do newsletteru nebudete zařazeni do soutěže.

Pravidla souteže