Výherci se stali: Žaneta R., Daniela U. a Maria K.. Gratulujeme!

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.


Druhý detektivní případ od autora bestselleru V lese visí anděl. Sova opět přináší promyšlenou, napínavou zápletku a proniká hluboko pod povrch lidské mysli stejně jako první Bjorkův román V lese visí anděl.

Zároveň se v ní noříme hlouběji do soukromí detektivů Holgera Muncha a Mii Krügerové, které si díky veleúspěšnému prvnímu dílu řady již oblíbili čtenáři v řadě zemí. Spolu s tím, jak se snaží co nejrychleji rozlousknout zapeklitý případ a zastavit brutálního vraha, se oba vyšetřovatelé musí porovnat i s řadou výzev, které před ně staví jejich osobní životy.

„Od dob Larssonova Milénia tu nejspíš nebyla tak zvláštní, nesourodá, a přitom skvěle fungující dvojice vyšetřovatelů jako u nadšeně přijímaného románu Samuela Bjorka V lese visí anděl…“
- INSTINKT

Vyhrajte s Managerka.cz jednu ze tří knih. Jak se můžete stát výhercem?

Registrujte se na webu k odběru newsletteru (V případě, že již jste registrováni, neregistrujte se znovu.) a správně odpovězte na soutěžní otázku:

Jaký je počet stran knihy Sova? 

a) 200

b) 300

c) 400

Nápovědu hledejte ZDE.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace.

Soutěž probíhá od 28. 9. do 4. 10. 2016

Výherci budou informováni emailem. Výherci se stanou 150., 250. a 350. správně odpovídající soutěžící. Výhra Vám bude zaslána poštou.
Pravidla soutěže

Sponzorem soutěže je nakladatelství PLUS.