Výherkyněmi se staly:

1. cena: Kristýna M.
2. cena: Eliška M.
3. cena: Jarmila F.

Gratulujeme! Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

Stejně jako dvě desítky tisíc dalších návštěvníků ani Vy si nenechte ujít příležitost zavítat do světa krásy, pohody i úžasných zážitků na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA.

V pátek 4. a sobotu 5. září bude v areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany probíhat prezentace několika stovek prestižních značek na stáncích vystavovatelů doplněná bohatým programem na hlavním podiu, v saloncích i na soutěžních podiích. Zastoupena bude především profesionální kosmetika, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, wellness, spa, hotelová péče i výrobky pro finální spotřebitele. Odborníci na stáncích i v saloncích se budou věnovat anti–aging metodám, péči o ruce a nohy, regeneraci i alternativním metodám v oboru. Zvláště důrazně se prosazuje přírodní péče, aromaterapie i masáže spojené s  relaxací a oživením celého těla na fyzické i psychické úrovni.

Co můžete vyhrát?

1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2015

2. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2015

3. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2015

Jak se můžete stát výhercem? Registrujte se na webu k odběru newsletteru (V případě, že již jste registrováni, není potřeba se registrovat znovu.) a správně odpovězte na soutěžní otázku:

V kolik hodin se otevře veřejnosti veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 4. a 5. září 2015 v PVA Expo Praha – Letňany?

a) v 8:00

b) v 11:00

c) v 10:00

Nápovědu najdete zde.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace.

Soutěž probíhá v období od 10. 8. do 16. 8. 2015.

Výherci budou informováni emailem.

Výhry získají: 1. cena – 100. soutěžící, 2. cena – 200. soutěžící a 3. cena – 300. soutěžící. Výhra Vám bude zaslána poštou.

Pravidla soutěže

Výhry dodala: firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 4. a 5.9. 2015