Ve dnech 2. a 3. 3. 2012 bude probíhat tradiční. 13. Mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA 2012 JARO v Praze v nových prostorách PVA Expo Praha – Letňany.

Veletrh provází opět bohatý program, který je již léta v centru zájmu návštěvníků.

Pro jaro 2012 zvou kosmetičky, vizážisty a kadeřníky na své módní show i prestižní soutěže Pavel Bauer (CREATIVE IMAGE TEAM 2012) a Štěpánka Podroužková (FOTAMAKE-UP 2012).  Jan Cigánik, Blanka Hašková, Martin Loužecký a Jan Hlaváček vyhlásí další kolo superúspěšné soutěže napříč kadeřnickým světem INSPIRACE 2013, bude vyhlášeno Mistrovství ČR a mezinárodní mistrovství v NailArtu, Mistrovství v manikúře pod odbornou záštitou firmy Alessandro, bude vyhlášeno nové kolo soutěže produktů. Pod záštitou Unie kosmetiček uvidí návštěvníci finálové soutěže učňů z oborů kadeřnictví a kosmetika, počítáme opět s účastí řady známých vizážistů, kadeřníků i módních designerů.

Dále je možné navštívit odborný salónek, ve kterém se můžete i něčemu přiučit. Odborný program je složen z řady přednášek a seminářů, kde se návštěvníci zábavnou i poučnou formou seznámí s principy masáží, aromaterapie, aplikace kosmetiky a jejích účinků, s přednostmi i riziky postupů při plastické chirurgii, modelaci postavy, obličeje i dalších metod. Informace získáte od renomovaných lékařů, školitelů i odborníků z nejvýznamnějších oborových sdružení a škol, jako jsou Dexter Academy, Unie kosmetiček, Česká podiatrická společnost, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace aromaterapeutů a další sdružení. Těchto přednášek a ukázek se účastní  mnoho desítek návštěvníků.

Více informací o veletrhu a nápovědu k soutěži naleznete na www.beautyexpo.cz

Co můžete vyhrát?

1. cena v hodnotě 700 Kč– kompaktní make-up od firmy RaM Cosmetics + 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012
2. cena v hodnotě 300 Kč – 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012
3. cena v hodnotě 300 Kč – 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012

Otázka:

Mistrovství ČR a Mezinárodní mistrovství v Nail Artu, jehož finále se uskuteční při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech  2. – 3. 3. 2012 v Praze v PVA Expo Praha – Letňany, bude zaměřeno na téma

a) Květinová louka

b) Pro soutěž není určeno téma

c) Nádech 15. století

Odpovědi zasílejte na soutez@managerka.cz

Pro účast v soutěži je nutná registrace na Managerka.cz a být fanouškem na FB.

Pravidla souteže

Soutěž trvá od 7. 2. 2012 – 12. 2. 2012

Vyhrává 20., 30. a poslední soutěžící.