Blíží se advent a my jsme pro Vás připravili vánoční soutěž plnou radosti a kvalitní české kosmetiky. Dopřejte sobě či svým blízkým něco výjimečného.

Stačí se zapojit do naší soutěže a těšit se můžete na kouzelné dárky od české tradiční Kosmetiky Capri.

O co soutěžíme?

V letošní soutěži s Kosmetikou Capri můžete získat dva balíčky. Jeden značky La Chèvre a druhý značky Le Chaton. Oba dva stojí za to!

Pár slov o kozím mléce v kosmetice

Kozí mléko, syrovátka, tvaroh, kolostrum obsahují probiotika a prebiotika. Obnovují rovnováhu pleti, posilují mikrobiom a hydratují do hloubky. Ingredience z kozího mléka příznivě působí na pokožku, kterou vyživují, zvláčňují a zjemňují, jsou zdrojem přírodního vitaminu A, D a E. Kosmetika Capri vyvíjí a vyrábí unikátní přípravky vyrobené z čerstvých kozích surovin, bylin, léčivých rostlin a aktivních látek. Pleť dostávají za krátkou dobu do skvělé kondice. Regenerují, vyživují, omlazují pokožku a činí ji zdravou a krásou.

Balíček značky La Chèvre

Je takovou univerzálnější verzí dárku. Obsahuje totiž dva krémy, které si zamiluje opravdu každý. Sednou téměř každé pleti.

Balíček obsahuje:

Krém s CBD a kozím máslíčkem je jemný, laskavý, hydratační a regenerační pleťový krém na den i noc s vysokým obsahem účinných přírodních látek prostě funguje. V testování s Bety.cz dosáhl 91% spokojenosti. Díky vyvážené receptuře zahrnující vysoké množství Canabidiolu (CBD), a to 430 mg v 50 g krému, pomůže získat zdravou pleť bez akné, pigmentových skvrn. Pleť plnou života, pevnosti, pružnosti a mládí.

Noční krém s argonovým olejem s vysokým obsahem arganového oleje regeneruje a vyživuje pleť do hloubky. Je ideální pro anti-age péči a oddaluje tvorbu vrásek především díky vitamínům A, E a díky esenciálním mastným kyselinám Omega 9 a Omega 6.

Hodnota balíčku je 952 Kč

Balíček značky Le Chaton

Je balíček pro ženu, která si ráda dopřeje anti-age péči. Obsahuje Krém s kyselinou hyaluronovou a Anti-ageing sérum. Kombinace těchto dvou produktů zajistí velmi brzy omlazenou, pevnou a vyživenou pleť.

Balíček obsahuje:

Krém s kyselinou hyaluronovou je jedinečný pleťový krém na den i noc zajišťující mladistvou, hydratovanou a vyživenou pleť, která bude šťavnatá a pevná až do pozdního věku. Vysoký podíl kozího másla a kyseliny hyaluronové s vyšší molekulovou hmotností působí jako prebiotikum. Posiluje rovnováhu v kožním mikrobiomu.

Anti-ageing sérum je dokonale vyvážné pleťové sérum, které se používá pod denní i noční krém. Obsahuje inovovaný koktejl nejmodernějších anti-ageing aktivních látek a vyváženou dávku kozích surovin. To vše, a ještě navíc v kombinaci s pleťovým krémem, dostane Vaši pleť do nejlepšího možného stavu, kterého lze docílit. Opět obsahuje vysoký podíl kozího másla a kyseliny hyaluronové s vyšší molekulovou hmotností.

Hodnota balíčku je 1 110 Kč

Jak se zapojit do soutěže o tyto krásné balíčky? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

Kosmetika Capri vyrábí kromě kosmetických přípravků také doplněk stravy, který je:

a) Pro a Prebiotika se sladkou kozí syrovátkou La Chèvre v kapslích pro zdraví a harmonii organismu

b) Probiotické kapičky pro celkovou výživu těla

Nápovědu najdete na www.kosmetikacapri.cz

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Soutěž probíhá od 20. do 30.11. 2023

Výherci se stanou 250. a 350. správně odpovídající soutěžící. Jeden získá balíček La Chèvre a druhý balíček Le Chaton. Výhra bude po dohodě předána osobně nebo zaslána poštou.

Pravidla soutěže