Zapojte se do soutěže s českou kosmetikou Onclé. Na 3 z Vás čeká jedinečná Dámská remodelační řada, která je nepřekonatelná ve tvarování postavy a potlačování celulitidy i strií.

Dámská řada Onclé poskytuje řešení pro všechny nedokonalosti pokožky, ke kterým dochází v jednotlivých fázích života ženy. Viditelně zlepšuje stav strií, celulitidy, jizev, vrásek a zvyšuje elasticitu kůže. Díky jedinečným biosložkám z extraktu z rostlinných kmenových buněk, 3D kyselině hyaluronové a vysokému podílu vzácných přírodních olejů se pokožka do hloubky regeneruje a obnovuje.

Řada obsahuje 3 tělové produkty, které se vzájemně skvěle doplňují: Luxusní olejové sérum, Prémiový tělový balzám, Zpevňující olejový peeling. Jejich funkčnost je založena na vysoce kvalitních účinných složkách. Především jde o rostlinné kmenové buňky AKOSKY® APIUM aktivující regeneraci kožních vrstev.

Luxusní olejové sérum ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní struktury pokožky při striích a jizvách. Redukuje celulitidu a je vhodné i pro dehydratovanou a stárnoucí pokožku. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Olejové sérum obsahuje kromě AKOSKY® APIUM také INCA INCHI, bavlníkový a BIO šípkový olej.

Prémiový tělový balzám skvěle o pokožku pečuje a zpevňuje ji. Také ji chrání a obnovuje vnitřní struktury při striích a jizvách. Redukuje celulitidu a díky obsažené 3D kyselině hyaluronové hydratuje kůži do hloubky. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Kromě AKOSKY® APIUM a 3D kyseliny hyaluronové obsahuje také INCA INCHI, přírodní squalan a BIO šípkový olej.

Zpevňující olejový peeling s hloubkově regenerujícími účinky. Obsahuje přírodní tenzidy, které šetrně odstraňují nečistoty a odumřelé kožní buňky. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Bohaté složení obsahuje z 98 % komplex vysoce kvalitních aktivních olejů a drcená šípková zrníčka dodávají pleti dostatek vitamínů.

Jak na věc

Dvakrát denně, ráno a večer, po dobu 2 měsíců masírujte části těla, na která se chcete zaměřit. Zadeček, stehna, bříško. Nejprve použijte peeling, poté sérum a na závěr balzám. Dojde k aktivní regeneraci a remodalaci kůže. Vaše pokožka bude zpevněna a chráněna. Bude hladší. Zaznamenáte zvýšení elasticity, zmírnění celulitidy i strií. Zároveň bude kůže hydratovaná do hloubky, a tím pádem mladší a jemnější.

Jak se zapojit do soutěže o tuto remodelační řadu? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

Kosmetika Onclé nabízí kromě Dámské remodelační řady ještě další dvě řady, jsou to:

a) Biorganic a Dětská
b) Pánská a Unisex


Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Soutěž probíhá od 1. do 7. srpna 2023.

Nápovědu najdete na www.oncle.cz.

Výherci se stanou 50., 150. a 250. správně odpovídající soutěžící. Výhra bude po dohodě předána osobně nebo zaslána poštou.

Pravidla soutěže