Stalo se to každému z nás. Rozbalíte dárek a v něm něco, co nutně potřebujete – ponožky, hrnec, pyžamo, rychlovarná konvice… Dárky bez fantazie, bez invence, bez nápadu. Štědrý den se mění ve festival více či méně úspěšných hereckých etud o tom, jak právě po tom, či onom jste toužili. Přitom se vaše sny ubírají zcela jiným směrem.

K tomu, aby se Vánoce (a nejen ony) proměnily ze šedivé přehlídky neužitečných dárků ve svátek naplněných snů, však stačí málo – podívat se na webové stránky zážitkové agentury DejToNej a vybrat svým blízkým originální dárek šitý přímo na míru.

Touží partner po adrenalinu? Žádný problém. Nechte jej třeba absolvovat kurzy přežití ve volné přírodě nebo mu zaplaťte brigádu ošetřovatele divoké zvěře v ZOO! Pokud se nezalekne opravdu ulítlých zážitků, řízení lokomotivy či dakarské Tatry ho dostane pod stromečkem do kolen. Chcete-li mít doma svého vlastního Itala v kuchyni, je snadná pomoc. Kupte mu specializovaný kurz vaření dle své chuti a peněženky.

Romanticky založeným ženám můžete dopřát všechny možné druhy masáží, romantickou večeři na zámku nebo vyhlídkový let pro dva nad krásami naší vlasti. Například změnu image nebo fotografie od profesionálního fotografa, který nafotí sérii decentních a vkusných aktů, ocení každá dáma. Kdo má například pocit, že jeho partnerství uvízlo na sexuální mělčině, nezaváhá nad speciálním kurzem sex-koučinku pod vedením naší první sex-koučky J.G. Poupětové.

K tomu, aby se zdánlivě nesplnitelné stalo realitou, nemusíte už snít o legendárním prstenu princezny Arabely. Stačí si prolistovat stránky www.dejtonej.cz a objednat si zážitek, který má oproti tradičním dárkům jednu zásadní výhodu – zůstane vám navždy.

Krásné a pohodové vánoční svátky vám přeje tým DejToNej