Výherci byli infomováni e-mailem.

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.


Jaro patří k nejoblíbenějším ročním obdobím. Příroda se probouzí a všechno jako by se přes noc zazelenalo. Letos je ovšem situace trochu odlišná. Přírodu si nemůžeme užívat plnými doušky, na dlouhé výlety a setkání s přáteli u prvního grilování můžeme zapomenout. Čas trávíme doma a přejeme si, aby už se vše konečně obrátilo k lepšímu. Kdo by z toho neměl splín?!

Chcete si aspoň na chvíli zlepšit náladu a zároveň něco udělat pro své zdraví? Dejte si každý den vyváženou a chutnou svačinku – Fit fruit. Tato tyčinka má bohatou ovocnou chuť, která se skrývá mezi dvěma lehkými oplatkami, které se na jazyku vmžiku rozplynou.

Fit fruit obsahuje vlákninu, která blahodárně působí na náš trávicí systém, který je důležitý pro správné fungování lidské imunity.

Nechybí jí ani cenné vitamíny a minerály, ty se hodí – obzvlášť v této náročné době. Je vynikajícím zdrojem postupně se uvolňující energie, navíc neobsahuje palmový olej a odpovídá standardům veganské výživy.

Na Fit fruit si můžete pochutnat hned teď, je totiž součástí výhry v naší soutěži. Podaří se vám najít správnou odpověď na soutěžní otázku?

V kolika příchutích se vyrábí tyčinka Fit fruit?

a) 3

b) 4

c) 5

Nápovědu a další informace naleznete na: www.tycinkafit.cz.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Soutěž probíhá od 6. 4. do 12. 4. 2020Výhra Vám bude po dohodě předána osobně nebo zaslána poštou. Výherci se stanou 100., 150. a 200. správně odpovídající soutěžící.

Pravidla soutěže

Sponzorem soutěže je ÚSOVSKO FOOD s.r.o.