Připravili jsme pro Vás výběr z novinek z nakladatelství GRADA. Můžete se u nich bát, zasmát se, ale i pobavit se s celou rodinou.

Kterou si uděláte radost?


Víš, kdo se dívá?

Howardová Ryan Catherine

Napínavý příběh o vraždě zachycené skrytou kamerou. Abychom pochopili, co se stalo, musíme přetočit nahrávku a sledovat ji od začátku do konce. Do hrozného konce…

Vražedné úmysly

Cameron Marc

Temná Aljaška se stává dějištěm zločinů toho nejhrubšího zrna. Autor Marc Cameron dokáže jako bývalý policista dokonale vystihnout autentický průběh vyšetřování a jeho hrdina má navíc velké osobní kouzlo.

Moje super (ne)realita

Frost Claire

Příběh dvou dívek, které žijí svůj život na sociálních sítích. Jak moc se ale liší skutečný život od uhlazené super reality, kterou se chlubíme na Instagramu? Jak moc potřebujeme přátelé z masa a kostí? Uvědomujeme si, že nás sociální sítě ovlivňují víc, než jsme ochotni si připustit?

Bláznivý život na volné noze

Ciprová Oldřiška

Užijte si brilantně vystavený příběh o tom, jak se elegantně vypořádat s osudem, který vám v danou chvíli zřejmě moc nepřeje. Plzeňská autorka Oldřiška Ciprová píše romány, knihy pro děti a mládež a řadí se mezi nejplodnější české autory.

Velká zelená kniha

zábavné eko aktivity

Bigwood John, Fearns Georgie, Myer Ed, Pepper Charlotte, Strong Damara

Staňte se s vašimi dětmi ekologickými hrdiny. Vyplňte úkoly a zjistěte, co zemi ohrožuje a co můžeme udělat abychom ji zachránili. Pomozte včelám dopravit nektar do úlu, nakupujte na farmářském trhu a opravte netěsnící vodovodní trubky. Ukažte, že jste zelení mistři bludišť a hádanek a vyřešte více než 70 aktivit na ekologická témata.

Všechny knihy nakoupíte také online na www.grada.cz.