letos jste to podobně jako vloni či předloni nestihla? Respektive, zhubnout se Vám podařilo, ale problematické partie zůstaly obaleny tukem? Dala jste si závazek, že alespoň příští léto ohromíte své okolí štíhlou pevnou postavou? Jak toho docílit?

Seznamte se s ultrazvukovou liposukcí VASER Lipo®!

VASER Lipo® je technologie, která dokáže odsát tuk ze všech oblastí těla bez bolesti, otoků a modřin. Oproti klasické liposukci je rekonvalescence po zákroku rychlejší a kůže v operované oblasti je zpevněná. Výsledkem této ultrazvukové bezbolestné liposukce je tak pevné, štíhlé a krásně tvarované tělo.

Podle pacientů, kteří mají zákrok za sebou, jsou výsledky viditelné již po jednom sezení.

Nejen na bříško

VASER Lipo® není určena jen pro odsátí tuku v oblasti břicha, pozadí či hýždí, pomůže i v oblastech jako jsou paže, kolena, lýtka či podbradek.

V lokální anestezii se provádí odsání jen jedné oblasti. Fakt, že se ultrazvuková liposukce VASER Lipo® provádí i v celkové anestezii, umožňuje nechat si odsát více oblastí najednou. Vždy je potřeba konzultace s lékařem, který Vám doporučí to nejlepší řešení.

O pevné postavě nemusíte jen snít, můžete ji mít!

Žádná bolest, žádné modřiny

Výhody této liposukce jsou značné. Liposukce VASER Lipo® je k tělu mnohem šetrnější než ostatní liposukce. Je to způsobeno především ultrazvukovými vlnami, které působí jen na tukové buňky. Nejsou tak poškozeny okolní tkáně, nedochází ke krvácení, odsává se čistý tuk, netvoří se otoky ani modřiny.

Zeštíhlí i zpevní

Díky působení ultrazvuku dochází po zákroku k viditelnému zpevnění a vypnutí pokožky v operované oblasti, kůže tedy není uvolněná a ochablá, jako tomu bývá u jiných typů liposukce. Ultrazvuková liposukce VASER Lipo® tedy nespočívá jen v zeštíhlení ošetřené partie.

„VASER Lipo® není řešením obezity, ale pomůže zbavit se přebytečného tuku v problematických partiích,“ říká specialista na VASER Lipo® Prim. MUDr. Michal Puls, CSc.

Ideální je, pokud již jste štíhlá a přibližně na konečné váze, ale trápí Vás usazený tuk.

Krátká rekonvalescence

Po zákroku se doporučuje krátká doba odpočinku, asi 12 hodin. Následující dva nebo tři týdny po ultrazvukové liposukci byste se měla vyhýbat namáhavým aktivitám. Výsledky ultrazvukové liposukce VASER Lipo® jsou viditelné bezprostředně po zákroku.

Líbí se Vám představa šetrného odsátí přebytečných tuků? Zjistěte si o zákroku ultrazvukové liposukce VASER Lipo® více a splňte si svůj sen.

Cena ultrazvukové liposukce VASER Lipo® se pohybuje od 39 990 Kč. Zákrok se provádí v moderní, soukromé klinice plastické a estetické chirurgie MEDICOM VIP v centru Prahy či na pobočce v Brně.

foto: freedigitalphotos.net