jistě už jste také zaslechli o možnosti pořízení si virtuálního sídla společnosti.

Skutečně to funguje! Ať už podnikáte odkudkoli z České republiky, můžete mít kupříkladu sídlo firmy Praha! Vaše společnost tak bude na budoucí zákazníky působit jistě lépe, prestižněji a zajímavěji.

Co získáte nákup sídla firmy?

Především skvělou adresu, která pozvedne vaši společnost mnohem výše, než jak by působila, kdyby se nacházela v malé vesničce, o které nikdo neslyšel. Samozřejmostí je i kvalitní zázemí funkčních prostor kanceláří. V Praze tak můžete sjednat a uspořádat jakékoli druhy schůzek, menších konferencí, nebo firemních jednání.

Vyjde vás to přitom velmi levně! Za to, že budete mít sídlo firmy v Praze, zaplatíte již od 199 Kč za měsíc bez DPH! Za tuhle cenu se vaše prestiž určitě vyplatí a bohatě zhodnotí!

Firma s.r.o. zcela na vaše přání

Jestliže budete vaši společnost teprve zakládat, jistě byste se měli zajímat i o možnost pořízení si ready made společnosti. Stejně, jako tuto službu využilo před vámi již velké množství klientů, v roce 2013 to bylo 245 založených firem a v roce 2014, který ještě nabízí k zakládání další své čtyři měsíce, bylo založeno zatím 314 společností. To je skvělý důkaz toho, jak jsou klienti spokojeni!

Získáte tak plně funkční společnost, která vám bude skvěle sloužit. Více informací získáte na webových stránkách www.simplyoffice.cz. Přesvědčte se sami o kvalitách společností na klíč.

Budete-li mít fungující společnost s.r.o. založenou na klíč, prestižní sídlo firmy v Praze a podporu společnosti SimplyOffice.cz, nemůže vás nic zaskočit. Vaše podnikání může začít během pouhých několika dnů a vy konečně uplatníte svůj velký potenciál! Buďte konečně strůjci svého štěstí a začněte dělat práci, která vás baví a zajímá!