Ponožky se nikdy neopakují a vždy jsou originální.

Do poslední chvíle nevíte, co ve schránce najdete.


Darujte členství v klubu svému milému muži, otci nebo třeba bratrovi či kolegovi z práce (když se na dárek složíte), budete originální a obdarovanému uděláte radost na Vánoce a pak znovu každý další měsíc.

Nudným ponožkám už odzvonilo

Že přišel konec nudných šedých a černých ponožek už nějakou dobu víme. Ale ukázat svou originalitu a důvtip jako členství v klubu? Každý měsíc se pobavit novou barevnou kombinací? Ano. Dělá to více než 10 tisíc mužů v Česku, kteří jsou již členy.

Ten Váš může patřit k nim a svůj ponožkový výběr daného dne může předvést jen, když bude chtít. Dá-li nohu přes nohu a ukáže, jakou zvolil variantu.

Vánoční dárek pro muže můžete objednat vážně na poslední chvíli na www.ponozkovice.cz. Dárková krabička s ponožkami a členstvím v klub přijde Vám a každý měsíc pak ponožky putují na jméno obdarovaného. Pokud ani to už nestíháte, objednejte prostě jen členství na poslední chvíli on-line a máte vyřešeno. Vybrat můžete členství na celý rok, na půl roku, či ještě na kratší dobu. Době předplatného odpovídá cena, a tak svůj dárek můžete jednoduše vyvážit podle svých možností.

Pestrobarevné Vánoce všem!