Spojily se s s nejúspěšnějšími českými autory a nabízí pestrý výběr e-knih zdarma. Jejich snadná dostupnost potěší všechny čtenářky a čtenáře dočasně uzavřené v bezpečí svých domovů.

Současná situace nás uzavřela doma, ale digitální čtení je naštěstí stále k dispozici. Proto ho chceme lidem dopřát co nejvíc. Široký výběr e-knih proto nabízíme ve spolupráci s autory a nakladateli se slevami nebo dokonce zdarma. Číst a případně tvořit pak doma můžete i skrze naše appky – Booko je interaktivní knihovnička pro nejmenší, Storki jsou chat fiction pro teens a ve StoryMe čtenáři a čtenářky najdou příběhy na pokračování. Je potřeba se rozptýlit a čtení nám s tím jistě pomůže,“ říká Břetislav Hanzel, ředitel inovační divize Albatros Media, do které Palmknihy patří.

Kromě první knihy Ladislava Zibury, které se za pět let od vydání prodalo přes 40 000 kusů, a kritikou nejlépe hodnocené knihy Radky Třeštíkové najdou čtenáři a čtenářky na Palmknihách další stovky vybraných e-knih ke stažení zdarma. Od klasiky z povinné četby přes různé odborné příručky až po českou fantastiku. „Věřím, že v době zavřených knihkupectví, knihoven a taky hranic je příhodný čas dát lidem k přečtení něco optimistického. Moji první knížku si tak teď mohou stáhnout legálně a zdarma,“ říká Ladislav Zibura.

Nevybrali jste si? Nezoufejte. Albatros Media nabízí až 70% slevy a knihu zdarma

V časech karantény, kdy jsou zavřená kamenná knihkupectví, mohou čtenáři a čtenářky využít mnoha slevových akcí při nákupu knížek na e-shopu. Albatros Media nabízí až 70% slevy na vybrané tituly, 30% slevu na vzdělávací a populárně-naučnou literaturu, která je ideální pro domácí výuku, dále 20% slevu na dětské knihy včetně knih z dílny Pixar a Disney, slevy na beletrii – včetně naprostých novinek, jako jsou knihy Elizino tajemství nebo thrillery Mlčící pacientkaŽeny bez slitování. Ke každému nákupu přes e-shop si navíc můžete vybrat ještě jednu knihu jako dárek!

Více na www.albatrosmedia.cz