posledních let a 9.7. 2014 spustila mobilní verzi svých webových stránek – m.hays.cz

Aplikace je běžně dostupná pro všechny uživatele mobilních zařízení s přístupem na internet a umožňuje vytvořit si uživatelský účet, spravovat jej, prohlížet nabídky volných pozic a reagovat na zvolené pracovní příležitosti. Zajímavé pracovní nabídky je možné do vlastního profilu uložit a odpovědět na ně později.

Kandidát, který nehledá práci aktivně si může vytvořit upozornění na nově otevřené pozice dle svého výběru.  Hledá – li práci Finančního managera, přijde mu upozornění ve chvíli, kdy se tato role objeví na Hays stránkách.

Zkrátka nepřijdou ani zaměstnavatelé – stránky umožňují i vyhledávání potenciálních kandidátů pro vypsané pozice firem prostřednictvím klíčových slov.

Počet uživatelů využívajících možnosti mobilního internetu stále narůstá.  Na nedávném semináři společnosti Hays zaznělo doporučení pro HR managery -  nastavit mobilní strategii v oblasti náboru a zpřístupnit tak pracovní příležitosti potencionálním uchazečům, ať už se nacházejí kdekoliv.

„Za první čtvrtletí roku 2014 měla sociální síť LinkedIn 40% unikátních návštěvníků právě přes mobilní aplikaci“, uvádí Piotr Mrozinski, LinkedIn Teritorry Manager, přednášející na zmíněném semináři.