Sada obsahuje vše proto, abyste mohli strávit bezstarostné léto či dovolenou u moře.

Součástí jsou jak ochranné krémy na opalování, tak také balzám na sluncem vysušené rty  a oční kontury nebo ochranný sprej na vlasy a tělo – zkrátka vše potřebné ke zvládnutí silného slunečního záření či neduhů, co způsobuje slaná voda nebo vítr.

Vaše vlasy a pleť po dovolené budou zotavené a zářit zdravím a krásou. To vše ve stylové toaletní tašce s malou taštičkou na cennosti a exkluzivní plážovou taškou jako dárkem.

SET OBSAHUJE 3 PRODUKTY :

  1. Dry Sun  Spray – ochrání vaše vlasy i tělo před silným slunečním zářením (UVA a UVB filtr), podporuje efekt opálení, zintenzivní a prodlouží jeho trvanlivost až do podzimu.
  2. Sun Balm Protection – ochrání obzvláště citlivou pokožku kolem očí a sluncem a solí namáhané rty
  3. Sun Tan15 – Opalovací krém  se středně silnou ochranou vhodný pro tmavší typy pleti nebo již opálenou pleť. Chrání pleť před UVA a UVB a dodává jí potřebnou hydrataci. Velmi dobře se nanáší a velmi rychle vsakuje.  Zaručen je jednolitý tón pleti. HLAVNÍ SLOŽKY: Aloe Vera – hydratuje, Beta Karoten – oživuje, výtažek z kokosového ořechu -  zklidňuje, vitamín E – antioxidant.

NEBO:

Sun  Tan30 – Opalovací krém s vysokou ochranou vhodný pro všechny typy pleti včetně pleti citlivé. Chrání  pleť před UVA a UVB a dodává jí potřebnou hydrataci. Velmi dobře se nanáší a velmi rychle vsakuje.  Zaručen je jednolitý tón pleti.HLAVNÍ SLOŽKY: Aloe Vera – Hydratuje, Beta Karoten – oživuje, výtažek z kokosového ořechu -  zklidňuje, vitamín E – antioxidant.

Doporučená cena plážového setu: 1 880 Kč