Ráno používejte přípravky s u UV biologickým faktorem z mořské Zlaté chaluhy. Na noc pak produkty, které pleť zregenerují. Během dne vystavujeme pleť po celé léto slunečním paprskům.

I když jsou dny, kdy slunce přímo nesvítí, i přesto opaluje. „Přípravky chránící pokožku před nežádoucími účinky UVA a UVB záření jsou doslova nutností. Kosmetika Capri vyvinula produkty s biologickou ochranou proti slunečnímu záření bez přítomnosti chemických filtrů a fyzikálních filtrů. Díky tomuto kroku nezatěžujeme pokožku ani přírodu,“ říká Ing. Jitka Poláková, ředitelka firmy Kosmetika Capri.

Matující denní krém značky La Chèvre je lehký a báječný letní pomocník. Uklidňuje, hydratuje a upravuje mikrobiom naší pokožky. Chrání ji skvěle před nežádoucími účinky UVA a UVB slunečního záření bez přítomnosti obvyklých chemických filtrů. Při pravidelném používání upravuje mazotok a pleť je matnější a jemnější. Nezanechává mastný film, což je v létě ideální.

Krém obsahuje deriváty olivového oleje, které jsou velmi bohaté na minerály a vitamíny A a E. Ty totiž stimulují činnost buněk produkujících kolagen a elastin. Krém dále obsahuje tuk z kozího mléka (příznivě působí na pokožku, kterou vyživuje, zvláčňuje a zjemňuje, je zdrojem přírodního vitaminu A), syrovátku z kozího mléka (upravuje rovnováhu pokožky a zároveň pokožku hydratuje), bioaktivní extrakty z mořských řas (chrání před ztrátou kolagenu a elastinu, stimulují metabolismus kožních buněk). Cena: 410 Kč / 50 g.

Výživný noční krém značky La Chèvre vhodně doplňuje ochrannou kožní bariéru a pomáhá k obnovení kožní rovnováhy. To je předpokladem zdravé a dobře vypadající pleti. Obsahuje významné antioxidanty. Chrání pleť před předčasným stárnutím.

Obsahuje máslo z kozího mléka, které příznivě působí na pokožku, kterou vyživuje, zvláčňuje a zjemňuje, je zdrojem přírodního vitamínu A. Syrovátku z kozího mléka, která upravuje mikrobiom pokožky a zároveň pokožku hydratuje. Derivát vitamínu E, který zanechává pokožku jemnou a hebkou. Derivát vitamínu A chránící pleť před předčasným stárnutím. Cena: 410 Kč / 50 g.

Komu je kosmetika Capri určena?

Českým ženám, které hledají opravdovou kvalitu. Kosmetika Capri nabízí produkty nabité kozími surovinami. Vybírat je možné ze 3 značek: La Chèvre, Le Chaton a Capramedic. Všechny přípravky jsou lokální, vyráběné výhradně v Česku v obci Čím nedaleko Prahy. Kosmetika Capri miluje přírodu. Její obaly jsou 100 % recyklovatelné.

Více na: www.kosmetikacapri.cz