Královská masáž

21.12.2011, 09:35 | Veronika
masaz

Chtěli byste se v době vánočních svátků trochu rozmazlit?

Dopřejte si doslova královskou péči a nadělte si dvouhodinový zážitek z hýčkání hned dvěma maséry najednou.

Představte si, jak se po vás rozlévá příjemně teplý olej, hraje relaxační hudba a čtyři ruce na vás provádí tu nejluxusnější proceduru. Královská masáž je zážitek, při kterém jdou všechny negativní myšlenky stranou, a vy tak dosáhnete stavu naprostého uvolnění.

Jen pro vyvolené

Na královské masáži vás nejprve slavnostně přivítají, můžete se těšit na přípitek a zabalení do voňavého prostěradla. Po úvodním seznámení s masérkami, vás čeká nejprve peeling celého těla – a to buď třtinovým cukrem, kokosem nebo himalájskou solí. „Jejich výběr přizpůsobíme typu pokožky klienta. Peeling pomáhá v odstranění staré pokožky a připravuje tělo na výživnou proceduru,“ říká jedna z masérek Simona Veselá.

Následuje samotná masáž dvěma zkušenými masérkami, to vše za poslechu relaxační hudby a světla svíček. „Zažijete nadpozemskou péči čtyř rukou najednou, takže ani kousek vašeho těla nezůstane nedotčený. Tuto proceduru si kdysi dopřávali králové, kteří trvali na té nejlepší péči,“ popisuje druhá masérka Milena Havlová.

Nepřeberné množství doteků

Během dvouhodinové procedury si užijete hned několik masážních technik. Nejdříve masérky začínají s relaxačními tahy po celém těle, poté použijí příjemně teplé lávové kameny, které nechávají na zádech klienta chvíli „odpočinout“.

„Do procedury dále zapojujeme prvky z výborné aroma masáže, lymfodrenáže, bambusové masáže či reflexní terapie,“ komentují masérky. Závěr celé procedury je doprovázen „zábalem“ do výživného přírodního kokosového krému a při odpočinku v zábalu vám masérky provádějí jemnou masáž obličeje a reflexní terapii chodidel a dlaní.

Podle masérek je dotek čtyř rukou ojedinělým zpestřením ve světě masáží. Po celé proceduře můžete odpočívat na pohodlném lehátku a vychutnávat si sladkou horkou čokoládu, která příjemně prohřeje vás i vaše chuťové buňky.

Box 1

Kde najdete?

Wellness centrum Infinit, Praha – Holešovice, Vysočany, www.infinit.cz

Relax a wellness club Machovka, Mladá Boleslav, www.machovka-mb.cz

Hotel Amarilis, Praha, www.hotelamarilis.cz

Za kolik?

Dvouhodinová procedura „čtyř rukou“ vás vyjde na 1 300 až 2 000 Kč.

 

-->

Komentáře

  • Odvážným bych doporučila vyzkoušet taky nějakou erotickou masáž. Zprvu jsem se styděla, ale nakonec na to velice ráda vzpomínám. Byla jsem na tantrické masáži a ráda bych si to někdy zopakovala, nebo dokonce vyzkoušela párovou masáž pro dva…

Zanechte komentář

Můžete využít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam

Partneři

A_Moravskoslezské investice a development, a.s.
B_BPWCR
C_volny
D_Hays