Ideální je čištění do hloubky, a to pravidelně ráno i večer. Kosmetika Capri vyvinula nový produkt, díky němuž bude pleť čistá, krásná a prozářená. Jde o Pleťový šampon z řady Argente značky Le Chaton, ze kterého lze vyšlehat pěnu pro hedvábný vzhled pleti.

„Jedná se o velmi příjemnou pleťovou pěnu sloužící k hloubkovému čištění pleti. Při pravidelném používání získá Vaše pokožka hedvábný a rozzářený vzhled. Obsahuje syrovátku z kozího mléka, která upravuje pH pokožky a zároveň pleť hydratuje. Přítomné antioxidanty – selen a taurin zvyšují odolnost pokožky proti UV záření,“ popisuje nový produkt Ing. Jitka Poláková, ředitelka firmy Kosmetika Capri.

Jak šampon ideálně používat?

Dávku šamponu vymačkáme do mističky a vyšleháme pěnu. Štětcem naneseme na pokožku. Navlhčíme si ruce v teplé vodě a jemnými masážními tahy uvolníme nečistoty. Pěnu odstraníme vlhkou kosmetickou houbičkou. Cena produktu je 249 Kč / 200 ml.

„Pokožku pak ještě doporučujeme dočistit Čisticí pleťovou vodou Sensitive značky Le Chaton. Neobsahuje líh, nevysušuje, uklidňuje. Je určena k dočištění tváře a je velmi vhodná pro citlivou pleť,“ doplňuje Ing. Jitka Poláková, která ženám dvoufázové čistění pleti doporučuje jako prevenci již od brzkého věku.

Produkty Le Chaton lze zakoupit s dopravou zdarma na www.kosmetikacapri.cz.