Pomohou vám s otázkou jak se v práci nestresovat, jak získat pozitivní přístup, jak prokouknout druhé lidi za pomocí výrazu tváře, či jak se zbavit nepořádku jednou pro vždy…


Přestaňte se v práci stresovat

44 doporučení pro ty, kteří nechtějí práci obětovat své zdraví

Stres, zvláště ten pracovní, patří k nejhorším moderním zabijákům. Jeho hlavní příčinou ale často není práce samotná, dokonce ani náš šéf či kolegové. Můžeme si za něj z velké části sami, a to tím, jak ke své práci přistupujeme, jak na pracovišti jednáme. Můžeme jej proto podstatně omezit. Jak?

To se dozvíte v této knize!

Zbavte se nepořádku jednou provždy

stačí 10 minut denně

Odhalte jednoduchý, ale chytrý princip, se kterým už nikdy nebudete muset věnovat úklidu více než 10 minut denně! S touto knihou se naučíte zorganizovat si věci a prostor tak, abyste se v něm cítili dobře, bez stresu a spokojeně. Váš domov bude konečně sloužit vám, namísto abyste vy sloužili jemu.

Síla pozitivního přístupu

10 pravidel jak naplnit svůj život a práci pozitivní energií

Zlepšete svou situaci v práci i doma a zcela změňte svůj pohled na sebe i okolí. Vydejte se na inspirující jízdu a odhalte tajemství, jak dosáhnout skutečného úspěchu a spokojenosti.

V poutavém příběhu najdete návod, jak překonat nepříznivé okolnosti a dostat ze sebe i z druhých to nejlepší.

O byznysu a kariéře

a jak v nich zvítězit

Moderní průvodce pro každého, kdo chce uspět v podnikání dnes i v budoucnu a vybudovat si úspěšnou kariéru!

Světoznámí autoři a uznávaní podnikatelé vám prozradí, jak posílit výkony, nastartovat růst, sestavovat úžasné týmy a budovat naplňující kariéru – a zároveň se při tom všem skvěle bavit.

Jak prokouknout druhé podle výrazu tváře

Díky této knize odhalíte, co si o vás ostatní skutečně myslí, co cítí nebo zda vám lžou – a to v osobních i pracovních situacích. Bude pro vás snadné s druhými úspěšně a harmonicky vycházet, spolupracovat a získat jejich důvěru a uznání.

Začněte číst v druhých lidech ještě dnes!

Všechny knihy vydala Grada Publishing, a.s., www.grada.cz