jakou turistickou destinaci nakonec zvolit, jsou následující řádky určeny právě Vám.

Možná se to zatím nezdá, ale uvažovat o letošní dovolené již začíná být poměrně aktuální. Kam tedy vyrazit? Samozřejmě lze vybírat z mnoha veleoblíbených destinací, a to nejen na evropském kontinentu. Pokud hledáte místo s nádhernou přírodou, průzračným mořem i velkým množstvím památek, Evropu ovšem opouštět nemusíte. Lze totiž vyrazit do Řecka!

zájezd Řecko

Dovolená v Řecku 2014

Dovolená v Řecku rozhodně patří v rámci Starého kontinentu k nejzajímavějším. Jestliže i Vy zvažujete cestovat právě do této jihoevropské země, představujeme Vám cestovní kancelář Greece Tours. Proč vyrazit právě s námi?

  • Nabízíme Vám letité zkušenosti se zájezdy do Řecka, které pro naše klienty zajišťujeme již od roku 1990.
  • Můžete si u nás objednat jak pobytové zájezdy, tak zajímavé poznávací zájezdy.
  • Připravili jsme pro Vás příznivé ceny veškerých zájezdů. Díky nabídce First Minute či Last Minute Řecko navíc získáte další slevy.
  • Samozřejmostí je rovněž kvalitní ubytování v Řecku.
  • Zajistíme Vám zájezdy jak na řeckou pevninu, tak na mnoho přilehlých ostrovů.

Oblíbené turistické destinace

Athény, Olympská riviéra nebo poloostrov Chalkidiki rozhodně patří k nejvyhledávanějším turistickým místům na řecké pevnině. Vysněnou dovolenou však lze absolvovat rovněž na jednom z mnoha překrásných řeckých ostrovů, které každoročně pravidelně navštěvují turisté z celého světa.

Za všechny jmenujme alespoň ostrov Kréta se skutečně dlouhou historií nebo romantický ostrov Santorini, ale chceme Vás upozornit i na člověkem téměř nedotčenou přírodu na ostrovech Lesbos a Samos. Jestliže milujete potápění v průzračně čisté vodě, ideální podmínky nabízí ostrov Kos, a pokud chcete vyrazit na jih i mimo sezónu, doporučujeme Vám ostrov Rhodos, kde svítí slunce po většinu roku!